Znajdź informacje

Transport i Logistyka


2020-07-01, 12:33
Stando
Transport wody na budowę lub do basenu - jak to zrobić?
Potrzebny Ci transport wody na budowę? Przeczytaj w naszym artykule jak warto zorganizować takowy transport. Zachęcamy do lektury.
czytaj więcej
Dbaj o środowisko! Wózek widłowy + bateria litowo-jonowa od Toyota Material Handling Polska
Razem z nami zadbaj o środowisko i wybierz wózek widłowy od Toyota Material Handling zasilany baterią litowo-jonową.
czytaj więcej
Wynajem wózka widłowego Toyota w abonamencie
Nowa elastyczna forma wynajmu wózka widłowego w abonamencie.
czytaj więcej
Certyfikat Najwyższej Jakości 2019 dla HR w Toyota Material Handling Polska
Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami przyznało naszemu Działowi HR Certyfikat Najwyższej Jakości
czytaj więcej
2020-05-07, 11:04
Stando
Transport cysternami samochodowymi - sprawdź co warto wiedzieć
Co warto wiedziec o transporcie cysternami samochodowymi? W naszym artykule poruszamy kilka kwestii, zachęcamy do lektury już dziś.
czytaj więcej
Wózki Toyota przy rozładunku An-225 Mrija
Największy na świecie samolot transportowy An-225 Mrija (Marzenie) dostarczył 14 kwietnia 80 ton środków ochrony osobistej przeznaczonych dla polskich szpitali.
czytaj więcej
Akcja pomocy naszym szpitalom - Ogólnopolska Zbiórka na walkę z Covid-19
W obliczu wyzwań związanych z pandemią Covid-19 Zarząd Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o. postanowił przekazać darowiznę na rzecz Fundacji Siępomaga.
czytaj więcej
2020-03-27, 15:35
Stando
Transport cysternami - kilka ważnych wskazówek
Jak działa transport cysternami oraz na co zwrócić uwagę wybierając firmę, która przewiezie nasz towar? Przeczytaj o tym w naszym artykule
czytaj więcej
Toyota Material Handling Europe z kategorią Platinum wśród 1% najwyżej ocenionych przedsiębiorstw w rankingu EcoVadis
Każdego roku działalność spółki Toyota Material Handling Europe podawana jest ocenie przeprowadzanej przez EcoVadis. Ocenie podlegają następujące obszary: Środowisko naturalne, Prawa pracownicze i prawa człowieka, Zrównoważone zamówienia i Etyka. W ostatnich latach Toyota uzyskiwała kategorię Gold, ale w tym roku spółce przyznano kategorię Platinum. Jest to najwyższy możliwy wynik, dzięki któremu Toyota znalazła się w elitarnym gronie 1% najlepiej ocenionych firm z branży maszyn ogólnego przeznaczenia.
czytaj więcej
Informacja publiczna na temat zasad bezpieczeństwa stosowanych w Toyota Material Handling Polska w związku z epidemią SARS – COVID 19
Świadomi naszej odpowiedzialności wobec klientów i pracowników ,stojąc w obliczu zmian wywołanych globalną pandemią, dokładamy starań i podejmujemy wszelkie działania, w celu powstrzymania rozprzestrzeniania się wirusa oraz jednoczesnego zapewnienia ciągłości dostaw i obsługi naszych klientów.
czytaj więcej
123456789101112

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top