Znajdź informacje

Transport i Logistyka


Czym się charakteryzuje usługa transportu do Szwajcarii oferowana przez DBK Logistics?
Aby dowiedzieć się więcej na temat usługi transportu do Szwajcarii zachęcamy do przeczytania naszego artykułu. Poruszymy tutaj również kwestie samej usługi i dodatkowych usług. Zapraszamy!
czytaj więcej
Toyota Material Handling Europe przedstawia piąty raport zrównoważonego rozwoju
Toyota Material Handling Europe opublikowała piąty raport zrównoważonego rozwoju zgodnie ze standardami GRI. W czasie globalnej pandemii firma w pełni osiągnęła 50% z 75 długoterminowych celów w zakresie ludzi, planety i dobrobytu.
czytaj więcej
2021-11-16, 11:43
Kolporter
GLS rozpoczął współpracę z Kolporterem
Paczki dostarczane przez GLS można odebrać w jednym z 600 saloników Kolportera. Ich atuty to bardzo dobra lokalizacja i świetna rozpoznawalność wśród klientów. Z myślą o wygodzie odbiorców indywidualnych, operator zapowiada dalszy, intensywny rozwój sieci punktów odbioru.
czytaj więcej
Wskaźniki efektywności magazynowej. Szkolenie z zarządzania magazynem
Wskaźniki efektywności magazynowej, to zestaw mierników wspomagających pracę managera magazynu lub specjalisty odpowiedzialnego za zarządzanie magazynem i logistyką magazynową. Możemy do nich zaliczyć na przykład: stopę kosztów magazynowania, czy też wskaźniki jakościowe i ilościowe realizacji procesów magazynowych.
czytaj więcej
Podsumowanie webinaru: Sprzedaż transgraniczna i logistyka w szczycie sezonu
Kolejny GlobWebinar za nami! Naszym gościem był Piotr Polak, który opowiedział m.in. o tym, na co warto zwrócić uwagę przy korzystaniu z hybrydowych form dostaw towarów. Tradycyjnie, podczas wydarzenia uczestnicy mieli możliwość zadawania pytań. Nie mogłeś być z nami? Specjalnie dla Ciebie udostępniamy nagranie GlobWebinaru, abyś mógł skorzystać z praktycznych porad naszego eksperta.
czytaj więcej
Toyota Material Handling Europe zwiększa ambicje w zakresie zrównoważonego rozwoju, dołączając do ONZ Race To Zero
Toyota Material Handling Europe dąży do zbudowania gospodarki zeroemisyjnej wraz ze swoimi klientami, partnerami biznesowymi, pracownikami i zobowiązuje się do wyznaczania celów opartych o badania naukowe
czytaj więcej
GlobWebinar: Sprzedaż transgraniczna i logistyka w szczycie sezonu. Nie daj się zaskoczyć!
Już we wtorek 26 października zapraszamy na kolejny GlobWebinar, podczas którego porozmawiamy o zbliżającym się szczycie sezonu. Chcesz dobrze się przygotować na Black Friday? A może obawiasz się logistyki związanej ze zwiększoną ilością zamówień przed Świętami? Podczas webinaru zostaną poruszone takie tematy jak sprzedaż transgraniczna czy logistyka w tym gorącym czasie, dzięki czemu optymalnie przygotujesz swój sklep internetowy do intensywnej sprzedaży. Sprawdź, kto tym razem podzieli się z Tobą swoją wiedzą.
czytaj więcej
Podsumowanie webinaru: Sklep internetowy w pełnej gotowości na Black Friday
Kolejny globwebinar za nami! Tym razem poruszyliśmy kwestie związane z Black Friday, czyli dniem, kiedy możesz się spodziewać sporego ruchu w Twoim sklepie. Podczas wydarzenia rozmawialiśmy zarówno o kwestiach technicznych związanych z optymalizacją wysyłki zamówień, jak i o widoczności w wyszukiwarce Google. Podsumuj z nami globwebinar Black Friday!
czytaj więcej
Nowa gama elektrycznych wózków Traigo
Odkryj naszą nową generację elektrycznych wózków widłowych z przeciwwagą Traigo80 2-3,5 t. Dostępne z bateriami litowo-jonowymi, doskonałą ergonomią i solidną konstrukcją do pracy zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Zwiększ swoją produktywność — przejdź na elektryka.
czytaj więcej
Globwebinar: Sklep internetowy w pełnej gotowości na Black Friday
Już w czwartek 7 października odbędzie się kolejny globwebinar. Tym razem porozmawiamy o tym, jak przygotować się na Black Friday i co warto wdrożyć w Twoim sklepie internetowym, aby sprawnie nadać przesyłki. Chcesz wiedzieć, jak wygrać z konkurencją w wyścigu po zainteresowanie klientów? Już dziś zapisz się na webinar, podczas którego poznasz odpowiedzi na swoje pytania.
czytaj więcej
123456789101112

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top