Znajdź informacje

Transport i Logistyka


2020-12-08, 10:32
Stando
Transport wody pitnej, niezbędne informacje
Transport wody pitnej, choć często nie zdajemy sobie z tego sprawę, to odpowiedzialny jest za prawidłowe funkcjonowanie człowieka każdego dnia. Zważywszy na to, że nie w każdym miejscu mamy do czynienia z łatwym dostępem wody do spożycia, należy podejmować odpowiednie środki, które mają ją zapewnić. Oto przydatne informacje na temat tego jak powinien wyglądać odpowiedni transport wody.
czytaj więcej
Współpraca Wyborcza.pl i GlobKurier.pl – rabaty i bonusy dla klientów
Wyborcza.pl i GlobKurier.pl łączą siły i w ramach współpracy przygotowały dla swoich klientów wyjątkowe rabaty oraz bonusy. Nowa oferta Gazety Wyborczej oraz platformy wysyłkowej GlobKurier.pl jest głównie dedykowana firmom, jednak dla osób prywatnych również przygotowano pewne bonusy.
czytaj więcej
Gdzie kupić elektryczny rower górski i dlaczego?
Nie wiesz gdzie kupić dobrej jakości elektryczny rower górski? Zachęcamy zatem do zapoznania się z informacjami zawartymi w naszym artykule.
czytaj więcej
BT Levio LWI160 z unikatowym modułowym akumulatorem Li-Ion od Toyoty
Nawet 9 godzin ciągłej pracy na jednym, trwającym zaledwie godzinę ładowaniu? Czy to w ogóle możliwe w takim wózku ? Tak, to jest możliwe z nowym kompaktowym LWI160 seryjnie wyposażonym w akumulator Li-Ion Toyota Material Handling.
czytaj więcej
2020-11-06, 07:45
Stando
Transport luzem - co należy o nim wiedzieć
Transport luzem dotyczy wszelkich produktów sypkich, jak np. mąka, cukier, pasza dla zwierząt, czy chociażby zboże. Wszystkie te artykuły wymagają odpowiednich warunków związanych z przewozem, a ten z kolei może odbywać się na szereg różnych sposobów. Oto co należy wiedzieć zanim zlecimy jakiejkolwiek firmie transportowej przewiezienie wspomnianych produktów.
czytaj więcej
2020-10-28, 10:30
BenyBus
Beny Bus - busy z Polski do Niemiec
Poszukujesz transportu do Niemiec? Krótka wycieczka czy wielka przeprowadzka - nie ma znaczenia, Beny Buss oferuje ci busy z Poski do Niemiec oraz z Niemiec do Polski!
czytaj więcej
BT Tyro 1.3t - nowy wózek w ofercie
Model BT Tyro LHE130 jest nową propozycją w kategorii urządzeń klasy podstawowej.
czytaj więcej
Nowe Centrum Wózków Widłowych Toyota
Od października 2020r. zapraszamy do nowego centrum wózków widłowych Toyota, zlokalizowanego w Panattoni Park Sosnowiec
czytaj więcej
2020-07-21, 15:03
Stando
Przewóz w temperaturze kontrolowanej - kto go oferuje?
W naszym artykule podpowiadamy dlaczego przewóz w temperaturze kontrolowanej jest często niezbędny oraz jaka firma logistyczna oferuje takowe rozwiązanie.
czytaj więcej
123456789101112

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top