Znajdź informacje

Transport i Logistyka


Nowy wózek BT Levio LWI160 z unikatowym modułowym akumulatorem Li-Ion od Toyoty
Nowy elektryczny wózek paletowy BT Levio LWI160 od firmy Toyota Material Handling to pierwszy na świecie wózek obsługiwany przez pieszego, oparty na koncepcji modułowego akumulatora litowo-jonowego. Jest bardzo kompaktowy, lekki i wydajny energetycznie, czym wyznacza nowe standardy w branży.
czytaj więcej
Targi Hannover Messe - odwołane
W związku z rosnącym zagrożeniem epidemią koronawirusa zarząd Targów Hannover Messe zdecydował o odwołaniu imprezy targowej planowanej w dniach 20-24.04.2020r..
Targi odbędą się w terminie 13-17.07.2020r..
czytaj więcej
Toyota Material Handling Europe skupia się na logistyce i koncepcji ‘Lean 4.0’ podczas targów HANNOVER MESSE 2020
Uznając tempo zmian w branży logistycznej i ciągły rozwój nowych technologii, Toyota Material Handling Europe zmieniła swoje podejście do targów Hannover Messe. Spółka, która wcześniej miała swoje stoisko w prestiżowym pawilonie na targach CeMAT, postanowiła podczas kwietniowej imprezy przenieść się do Hali 4 i skupić się na cyfrowych rozwiązaniach logistycznych.
czytaj więcej
Złoty Medal EcoVadis dla Toyota Material Handling Polska
Międzynarodowa organizacja ratingowa Ecovadis oceniająca działania i praktyki firm w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu przyznała nam Złoty Medal!!!
Jest to drugi z rzędu złoty medal ,który uzyskaliśmy dzięki wejściu do 5% najlepiej ocenionych firm spośród 25 000 uczestników programu.
czytaj więcej
Ernesto Domínguez powołany na stanowisko Prezesa i Dyrektora Generalnego
Toyota Material Handling Europe ma przyjemność poinformować, że Ernesto Domínguez, obecny Dyrektor Zarządzający w Toyota Material Handling France, został nowym Prezesem i Dyrektorem Generalnym Toyota Material Handling Europe.
czytaj więcej
Prawo transportowe. Udane szkolenie
Prawo transportowe zwykliśmy traktować jako zbiór regulacji, przepisów i norm, którymi kierujemy się organizując, zwłaszcza w obszarze biznesowym, transport i spedycję. Prawo transportowe należy również traktować jako obszar kompetencji, które powinien posiadać manager i specjalista odpowiedzialny za logistykę w przedsiębiorstwie a już na pewno spedytor zarządzający transportem.
czytaj więcej
Nowy elektryczny wózek paletowy od Toyota Material Handling
Model BT Tyro LHE130 jest nowa propozycja w kategorii urzadzen klasy podstawowej.
Idealnie nadaje sie do zastosowania jako lekki, elektryczny wózek paletowy. Moze podnosic
i przewozic towary o wadze do 1300 kg. Model LHE130 jest dostepny z wydajnym akumulatorem
litowo-jonowym. Łaczy zalety elektrycznego wózka paletowego z elastycznoscia
zwykłego paleciaka. Model BT Tyro jest idealnym rozwiazaniem dla uzytkowników
recznych wózków paletowych, którzy daza do zwiekszenia wydajnosci pracy.
czytaj więcej
Przyjdź na koncert, zatańcz na balu i wesprzyj podopiecznych Stowarzyszenia „Obok Nas”
Na dwie wyjątkowe imprezy zaprasza Stowarzyszenie Podlaskie Hospicjum Dziecięce „Obok Nas”. Pierwsza to Dobroczynny Koncert Michała Szpaka, który wystąpi w białostockiej operze. Druga to bal andrzejkowy. Dochód z obu eventów będzie wsparciem do budowy pierwszego w tej części kraju Ośrodka Opieki Wytchnieniowej, w którym pomoc znajdą opiekunowie seniorów oraz nieuleczalnie chorych dzieci z domowego hospicjum.
czytaj więcej
INCOTERMS 2020 - warto być gotowym na zmiany
INCOTERMS 2020 przyniesie ważne zmiany dla wszystkich firm prowadzących handel międzynarodowy. Oznacza to również konieczność zapoznania i przygotowania managerów i specjalistów odpowiedzialnych za działania rynkach zagranicznych do korzystania z nowych reguł INCOTERMS 2020, które zastąpią dotychczas wykorzystywane przepisy INCOTERMS 2010.
czytaj więcej
2019-08-02, 13:27
Vervoline
Busy do Holandii, Niemiec i Belgii
Pragniesz podróżować szybko i komfortowo? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
czytaj więcej
123456789101112

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top