Znajdź informacje

Transport i Logistyka


GlobKurier.pl wyróżniony Gazelą Biznesu
Gazela Biznesu to jedno z najpopularniejszych zestawień najbardziej dynamicznie rozwijających się firm. Rankingi przygotowane są rok w rok, nieprzerwanie do 2000 roku. Gazela Biznesu kojarzona jest z prestiżem, który stanowi wspaniałą rekomendację dla nagrodzonej firmy.
czytaj więcej
Grupa Logistyczna Seifert z rekordowymi wynikami finansowymi
Grupa Logistyczna Seifert zamknęła rok finansowy 2021 z rekordowym obrotem w wysokości 220 mln euro. Pomimo trudnej sytuacji rynkowej spowodowanej pandemią Covid i niedoborem półprzewodników, odnotowała procentowo dwucyfrowy wzrost w porównaniu z rokiem poprzednim. Dzięki nowym projektom z obszaru logistyki kontraktowej jednocześnie zwiększyła liczbę pracowników do ponad 2500 osób, zarządzając obecnie powierzchnią logistyczną o wielkości ponad 800 tys. m2.
czytaj więcej
Jak wygląda kompletacja zamówień?
Twoja firma potrzebuje wsparcia, kompletacja zamówień nie idzie tak, jak powinna? W takim wypadku sprawdź ofertę DBK Logistics i przekonaj się, w czym możemy Ci pomóc.
czytaj więcej
Czym się charakteryzuje transport do Macedonii?
W naszym artykule dowiesz się więcej o transporcie do Macedonii, który jest realizowany przez firmę DBK Logistics. Zapraszamy!
czytaj więcej
Patronat medialny GlobKuriera - Raport o zarobkach kierowców zawodowych w Polsce (PITD)
Polski Instytut Transportu Drogowego opublikował raport o zarobkach kierowców zawodowych w Polsce. W tym roku publikacja została również poszerzona o nowoczesne technologie wykorzystywane w transporcie drogowym. Z najnowszych badań wynika, że tylko 28,1% badanych kierowców zarabia poniżej 5000 zł netto.
czytaj więcej
Platynowy ranking Ecovadis trzeci rok z rzędu
Najnowszy ranking podkreśla skuteczność i szeroki zakres działań Toyota Material Handling Europe na rzecz zrównoważonego rozwoju.
czytaj więcej
Na czym polega transport chłodniczy?
Zastanawiasz się czym jest i na czym polega transport chłodniczy? Zapraszamy do sprawdzania naszego artykułu!
czytaj więcej
Czym cechuje się usługa transportu do Estonii od DBK Logistics?
Zachęcamy do przeczytania naszego artykułu w którym poruszamy kwestię transportu do Estonii świadczoną przez firmę logistyczną DBK Logistics. Zapraszamy do sprawdzenia!
czytaj więcej
Co to jest outsourcing logistyczny?
Zastanawiasz się co to jest outsourcing logistyczny? Zachęcamy do przeczytania naszego artykułu w którym dokładnie poruszamy ten temat.
czytaj więcej
Czym są przepływy towarów w magazynie?
Zachęcamy do przeczytania naszego artykułu, aby dowiedzieć się czym są przepływy towarów w magazynie. Zapraszamy!
czytaj więcej
123456789101112

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top