Znajdź informacje

Transport i Logistyka


Konwencjonalne regały paletowe
Oferowane przez nas konwencjonalne regały paletowe charakteryzują się wysokim poziomem elastyczności w procesie projektowania magazynów.
czytaj więcej
Traigo 48 z Pakietem Energy lub Pakietem I_Site w atrakcyjnej cenie
Wypróbuj zasilany bateriami litowo-jonowymi wózek Traigo48 od Toyota z montowanymi wewnętrznie bateriami litowo-jonowymi. Wykorzystaj mniej energii, aby osiągnąć więcej, oszczędzając przy tym do 30% energii.
czytaj więcej
Traigo 80 signature series
Wózek Traigo80 do wymagających zastosować ma doskonałe wyniki w zakresie wydajności, efektywności i niezawodności, a obecnie jest dostępny w ekskluzywnej, limitowanej edycji. Ten 80-woltowy wózek z przeciwwagą jest idealny do układania towarów w pomieszczeniach i transportu dzięki dużej zwrotności oraz dobrej wydajności podnoszenia i napędu. Jest on również zaprojektowany do trudnych warunków pracy na zewnątrz, oferując czyste i ciche rozwiązanie do pracy przy dużym obciążeniu.
czytaj więcej
2021-03-04, 10:07
Ubea.pl
Piesi w Polsce są w dużym niebezpieczeństwie?
Bezpieczeństwo pieszych nadal jest problemem w Polsce. Sprawdzamy, jak nasz kraj wypada na tle innych europejskich państw.
czytaj więcej
Zarządzanie gospodarką magazynową
Zarządzanie gospodarką magazynową jest jednym z kluczowych procesów logistycznych w przedsiębiorstwie. Managerowie i specjaliści zarządzający magazynem są odpowiedzialni nie tylko za operacyjne zarządzanie przepływami magazynowymi, lecz również za ich doskonalenie i podnoszenie efektywności.
czytaj więcej
Ponad 3x wyższa produktywność? Z produktami Toyota to jest możliwe!
Wynajmij nasz ciągnik Simai TTE40* z baterią Li-Ion za mniej niż 12,50 € dziennie.
czytaj więcej
Wynajem krótkoterminowy wózka widłowego
Wynajmując wózek na minimum 3 miesiące za pierwszy miesiąc zapłacisz tylko 100 PLN
czytaj więcej
Promocja na wynajem wózka LWI160 z Li-Ion
Toyota w Ofercie Miesiąca prezentuje wózek LWI 160 z baterią litowo-jonową.
czytaj więcej
2021-01-12, 09:35
Stando
Zbiorniki IBC umożliwiające transport produktów płynnych
Każda dziedzina transportu posiada specjalne wymagania, do których firmy świadczące usługi muszą się dostosować. To właśnie od tych przepisów zależy w jakim stanie zostanie dostarczony produkt w finalne miejsce oraz czy jego właściwości po dokonanym transporcie usatysfakcjonują odbiorcę. W przypadku produktów płynnych niezbędne mogą się okazać zbiorniki IBC, o których postanowiliśmy nieco więcej napisać w tym artykule.
czytaj więcej
Certyfikat Najwyższej Jakości 2020 dla naszego Działu HR
Drugi rok z rzędu zostaliśmy docenieni przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami.
czytaj więcej
123456789101112

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top