Znajdź informacje

Edukacja, Nauka


Jak zostać EKObohaterem?
Wystarczy każdego dnia zmieniać drobne czynności na bardziej przyjazne dla środowiska, by mieć wpływ na poprawę stanu naszej planety. Każdy może zostać EKObohaterem, metodą małych kroków, wcielając w życie proste zasady. Od czego zacząć?
czytaj więcej
Odkryj mroczne pożądanie wraz z książką "Żądło namiętności"!
Jeśli lubisz wchodzić i odkrywać świat ludzkiej natury, to "Żądło namiętności" będzie właśnie dla Ciebie. Sprawdź, co na Ciebie czeka!
czytaj więcej
2023-07-11, 15:57
Airly PL
Najlepsze metody walki ze smogiem
Zanieczyszczone powietrze dotyka każdej osoby w naszym kraju. Aby wiedzieć, jak móc temu zapobiegać, warto dowiedzieć się, jakie są metody walki ze smogiem!
czytaj więcej
2023-07-10, 07:30
Kanga
Kanga - ujawniona próba oszustwa
Dnia 09 lipca 2023 r. giełda kryptowalut Kanga, znana ze swojego zaangażowania w ochronę klientów, przekazała informacje na temat swojej skutecznej walki z oszustwami w branży kryptowalutowej. Działania podejmowane przez Kanga mają na celu minimalizację ryzyka, związanego z działalnością scamerską oraz ochronę użytkowników przed utratą środków finansowych:
czytaj więcej
Nowa edycja wniosków w programie Dobry Start w Credit Agricole
Credit Agricole udostępnił nowy wniosek w programie Dobry Start (tzw. 300+) na rok szkolny 2023/2024. Klienci banku mogą go wypełnić online w serwisie CA24 eBank.
czytaj więcej
2023-07-04, 11:07
Business News
Podyplomowe Studia Stosunków Międzyludzkich odpowiedzią na wyzwania współczesności
Laboratorium Psychoedukacji, pierwszy w Polsce niepubliczny ośrodek rozwojowo-psychoterapeutyczny, ogłosiło, że wraz z Uniwersytetem SWPS tworzy nowy kierunek dwuletnich studiów podyplomowych Podyplomowe Studia Stosunków Międzyludzkich – Współczesny Lider, Coach, Mentor. Wśród wykładowców znajdziemy doświadczonych konsultantów biznesowych, psychoterapeutów, coachów, a także grono mentorów, prowadzących gościnne wykłady – m.in. prof. Bogdana de Barbaro, Justynę Dąbrowską, Ewę Ewart czy Agnieszkę Holland.
czytaj więcej
Edukacja domowa od kuchni - poznaj bliżej tę formę nauki!
W edukacji domowej w Polsce uczy się już ponad 42 tys. dzieci i młodzieży. Liczba ta stale rośnie - tak wynika z najnowszego raportu dla Fundacji Edukacji Domowej. Coraz więcej rodzin zauważa zalety takiego nauczania i wybiera właśnie tę formę nauki dla swojego dziecka.
czytaj więcej
Niezwykły event edukacyjny "Edutrip" dla rodzin z dziećmi w Szczecinie
Kolejny raz zapraszamy na absolutnie fantastyczny wakacyjny event edukacyjny z darmowymi warsztatami, integracją i wieloma atrakcjami! Spotykamy się na EduTripie w Szczecinie 15 lipca przy ulicy Mickiewicza 53. Wydarzenie jest organizowane we współpracy z Kreatywną Szkołą Montessori i odbędzie się w godzinach 10.30 do 15.00.
czytaj więcej
Projekt "Chodźmy Razem do Szkoły" dla dzieci z Ukrainy ze wsparciem Kulczyk Foundation
Realizowany w Gdańsku i Wrocławiu przez fundację Ogólnopolski Operator Oświaty projekt szkolnych klas przygotowawczych dla uczniów z Ukrainy zyskał ważnego partnera. Kulczyk Foundation przekazała ponad 192 tysiące złotych na pomoc w nauce dla kilkuset ukraińskich dzieci.
czytaj więcej
Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Krośnie uruchamia nowy kierunek studiów – Ratownictwo Medyczne
Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Krośnie z dumą ogłasza uruchomienie nowego kierunku studiów - Ratownictwo Medyczne. Nowy program edukacyjny jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie ratownictwa medycznego.
czytaj więcej
123456789...303132

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top