Znajdź informacje

Edukacja, Nauka


2023-06-10, 15:42
Kanga
Kanga uczy o kryptowalutach i prowadzi wykłady na gdańskim uniwersytecie
Uniwersytet WSB Merito w Gdańsku był gospodarzem niezwykłego wydarzenia o nazwie "Blockchain Day with Kanga". Kanga, znana ze swojej platformy kryptowalutowej i sieci kantorów partnerskich Kanga Kantor, postanowiła skoncentrować się na edukacji offline, realizując swoje motto "Kanga, beyond crypto" na zupełnie nowym poziomie.
czytaj więcej
2023-05-28, 17:59
Pan Wydawca
„Plecak emocji” Joanny Laszczkowskiej oraz Joanny Gutman przybliży nam świat dziecięcych emocji oraz tajniki budowania dobrych relacji z dziećmi
Poradnik o emocjach dla pedagogów oraz rodziców i opiekunów dzieci, a także dla wszystkich zainteresowanych wiedzą na temat emocji, napisany w bardzo przejrzysty i komunikatywny sposób.
czytaj więcej
Rekrutacja na Studia
Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Krośnie
26 maja 2023

Krosno, Polska

Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Krośnie PANS ogłasza rozpoczęcie procesu rekrutacji na rok akademicki 2023/2024.
czytaj więcej
Konkurs „Zostań EKObohaterem”, buduj domki i hotele dla pszczół
Platforma edukacyjna Zmalujmy Razem wystartowała z konkursem „Zostań EKObohaterem” skierowanym do nauczycieli przedszkolnych i klas I-III oraz ich podopiecznych. Wychodząc z założenia, że każdy ma wpływ na zieloną przyszłość naszej planety, a w małych gestach tkwi ogromna siła, zachęca pedagogów i ich uczniów do ratowania populacji pszczół. Za wykonanie i sfotografowanie hotelu dla nich można wygrać atrakcyjne nagrody, których sponsorem jest BIC - patron Zmalujmy Razem.
czytaj więcej
Specto Wrocław. Nowa publiczna szkoła na Maślicach powstanie w ekspresowym tempie
Na początek: sto nowych miejsc w czterech pierwszych klasach szkoły podstawowej, nowocześnie wyposażone sale lekcyjne i świetlica. Fundacja Ogólnopolski Operator Oświaty, dzięki współpracy z Urzędem Miasta Wrocławia nową szkołę przy ul. Lubelskiej uruchomi w ciągu czterech miesięcy. Pierwsi uczniowie zasiądą w ławkach już we wrześniu.
czytaj więcej
2023-04-20, 10:00
Gamescape
Gamescape wspiera utalentowaną młodzież w tworzeniu gier i zagadek w oparciu o nowoczesne technologie
Gamescape już po raz drugi zostało partnerem wspierającym konkursów „Geniallne Miejsca” oraz „GEEK” Gry Edukacyjne Eksperymentalne Komputerowe. Zadaniem konkursowym było przygotowanie gry edukacyjnej lub escape roomu przy użyciu aplikacji.
czytaj więcej
Publiczne przedszkole i szkołę można lubić. Oto wyniki ogólnopolskiego badania NPS
Czy publiczne przedszkole i szkołę podstawową można lubić i polecać? Z diagnozy przeprowadzonej przez fundację Ogólnopolski Operator Oświaty wśród rodziców dzieci z 52 placówek w 6 województwach wynika, że tak. Wyniki unikalnego w skali kraju badania satysfakcji przyniosły też kilka niespodziewanych wniosków.
czytaj więcej
Mistrzowie z Leonardo. Gdańska Szkoła Ćwiczeń dla nauczycieli przełamuje schematy
Ćwiczenia z nauczania eksperymentalnego, pokazy innowacyjnych lekcji i sposobów nauczania, warsztaty metodyczne i wykorzystanie nowych technologii w szkole. Nauczyciele z pomorskich szkół wzięli udział w projekcie, który pomoże im uatrakcyjnić codzienną pracę z uczniami, dzielić się wzajemnie wiedzą i wspólnie rozwijać warsztat.
czytaj więcej
Na co zwrócić uwagę przy wyborze centrum szkolenia kadr?
Dynamicznie zmieniające się przepisy oraz rozporządzenia z zakresu kadr, płac oraz finansów powinny być na bieżąco przyswajane przez pracowników. Aby ułatwić sobie aktualizowanie wiedzy, warto skorzystać z pomocy zaufanego centrum szkolenia kadr. Dzięki niemu firma lub instytucja publiczna z łatwością uzyska cenne i najświeższe informacje.
czytaj więcej
Korepetycje z języka angielskiego w Krakowie
Jeśli szukasz korepetycje angielskiego Kraków, to ten artykuł jest dla Ciebie. Korepetycje to doskonała metoda nauki, która pozwala na indywidualne podejście do potrzeb ucznia i skupienie się na jego słabościach. W Krakowie istnieje wiele szkół i nauczycieli, którzy oferują korepetycje z języka angielskiego.
czytaj więcej
123456789...303132

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top