Znajdź informacje

Edukacja, Nauka


2023-01-11, 16:05
Szkrabolandia
Dla kogo przeznaczone jest przedszkole terapeutyczne?
Jedną z pierwszych trudnych decyzji w życiu każdego rodzica jest wybór odpowiedniej placówki edukacyjnej dla swojej pociechy. W zależności od predyspozycji oraz potrzeb dziecka, cały proces może być dość trudny. Na szczęście, spieszymy z pomocą. W poniższym artykule skupimy się na przedszkolu terapeutycznym - co to takiego i do kogo jest skierowane.
czytaj więcej
Udane szkolenie z kierowania zespołem w Poznaniu
Kierowanie zespołem pracowniczym w złożonej i dynamicznej rzeczywistości gospodarczej staje się wyzwaniem dla managerów wszystkich szczebli. Oczekiwania biznesu, rynku i samych pracowników sprawiają, że doskonalenie kompetencji w zarządzaniu jest koniecznością dla każdego, kto sprawuje rolę zarządczą, zwłaszcza jeżeli zarządza zespołem pracowniczym.
czytaj więcej
KPU zmienia się w PANS
Uczelnie zawodowe zmieniają się dla swoich studentów i pracowników. Zgodnie z obowiązującym Rozporządzeniem MEiN, zmienia się nazwa naszej uczelni.
czytaj więcej
2022-12-13, 14:47
Glosel
Jak promować czytelnictwo w Social Media? TaniaKsiazka.pl zdradza tajniki z okazji Dnia Księgarza
O nowoczesnej promocji książek w internecie z uczniami Technikum Księgarskiego im. Stefana Żeromskiego w Warszawie rozmawiały ekspertki z TaniaKsiazka.pl. Była to propozycja szkoły na spędzenie Dnia Księgarza, który przypada 13 grudnia.
czytaj więcej
Kalendarz adwentowy, który uczy i bawi
Kalendarze adwentowe są mocno wpisane w chrześcijańskie tradycje. Ich początki sięgają połowy XIX w.; wymyślono je po to, aby stopniować i wzmacniać radość z oczekiwania na Boże Narodzenie, zwłaszcza wśród dzieci. W tym samym celu powstał kalendarz dostępny na platformie zmalujmyrazem.pl (do pobrania za darmo, po rejestracji). Nie dość, że pomoże dzieciom odliczać dni do gwiazdki, to przypomni o wartościach związanych z tym niezwykłym czasem, łącząc naukę z zabawą.
czytaj więcej
Matura z chemii — jakich błędów unikać?
Jak uniknąć najczęściej popełnianych błędów podczas matury z chemii, czym one są i jak odpowiednio się na nie przygotować? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w poniższym artykule!
czytaj więcej
Od salek w piwnicy na szczyt rankingu jakości. Przedszkole Galileo na Jeżycach ma już 10 lat
Pięć grup przedszkolnych, 125 dzieci pod opieką, nauka i rozwój według Planu Daltońskiego, rodzinna atmosfera i dwa tytuły Lidera Jakości, przyznawane przez rodziców. Publiczne przedszkole Galileo z Poznania, prowadzone przez fundację Ogólnopolski Operator Oświaty obchodzi właśnie 10 rocznicę pracy. Jego wizytówką jest niesamowita kadra. Pracują tu nadal wszystkie osoby, które dekadę temu tworzyły placówkę przy Słowackiego 58/60 na poznańskich Jeżycach. A sama historia jest jeszcze dłuższa i fascynująca.
czytaj więcej
Ostatni dzwonek, żeby zadbać o polską szkołę [OPINIA]
- Skończmy z masowym rozdawaniem coraz mniej wartych matur i przestańmy próbować kształcić ludzi na pracowników fabryk. Oceniajmy szkoły przez pryzmat atrakcyjności oferty, pozwólmy uczyć przedmiotów zawodowych porządnie i przede wszystkim zadbajmy o tych nauczycieli, którzy jeszcze zostali przy tablicach - Mateusz Krajewski, prezes największej w Polsce fundacji oświatowej analizuje krytyczną sytuację systemu edukacji i przedstawia pomysły na jego ratowanie.
czytaj więcej
Pierwsze dane o sprzedaży podręczników do HiT
Sprzedaż podręcznika Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych do Historii i teraźniejszości przekroczyła 140 tysięcy egzemplarzy. To bardzo dobry wynik, biorąc pod uwagę, że dopiero 2 września Ministerstwo Edukacji i Nauki wydało decyzję o dopuszczeniu podręcznika WSiP do użytku w szkołach. W zależności od dynamiki sprzedaży, może zostać podjęta decyzja o wznowieniu druku publikacji.
czytaj więcej
Cześć, Milusie! Nowe, bezpłatne przedszkole w Rokietnicy już otwarte
Przedszkole Milusie przy ulicy Miłej 1 w Rokietnicy niedaleko Poznania to aż 125 nowych miejsc przedszkolnych w 5 grupach. Jest to już drugie przedszkole prowadzone przez fundację Ogólnopolski Operator Oświaty w gminie.
czytaj więcej
123456789...303132

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top