Znajdź informacje

Transport i Logistyka


Webinar: Przesyłki poza UE – o czym warto pamiętać?
Zapraszamy na webinar, który odbędzie się 12 sierpnia o 12:00. Wydarzenie jest organizowane przez IdoSell a poprowadzi je Product Specialist w GlobKurier.pl – Damian Musiał. Jest to świetna okazja, aby poznać zasady wysyłki towarów poza granice Unii Europejskiej oraz zapoznać się z korzyściami wynikającymi ze współpracy z doświadczonym operatorem logistycznym. Zapraszamy na webinar: Przesyłki poza UE – o czym warto pamiętać?
czytaj więcej
20 lat I_Site
Zobacz czego nauczyliśmy się z 20 lat praktyki w dziedzinie telematyki w wózkach widłowych
czytaj więcej
Chcesz sprzedawać za granicę? Pobierz darmowego E-booka!
W GlobKurier.pl stawiamy na praktyczną wiedzę. Właśnie dlatego przygotowaliśmy kolejnego e-booka, który pomoże Ci przejść przez z pozoru skomplikowane procedury związane z międzynarodową działalnością e-commerce. Zatem do dzieła! Już dziś pobierz darmowego e-booka „Na co zwrócić uwagę w wysyłkach zagranicznych zakładając sklep międzynarodowy?” przekonaj się, że sprzedaż za granicę wcale nie jest tak trudna!
czytaj więcej
BT Tyro SHE100 - nowy model wózka podnoszącego
BT Tyro SHE100 może transportować i podnosić ładunki do 1000 kg.
czytaj więcej
Podsumowanie GlobWebinaru: Wpływ integracji na usługi e-commerce
W czwartek 10 czerwca odbył się kolejny GlobWebinar. Tym razem rozmawialiśmy o integracjach oraz możliwościach, jakie z nich wypływają dla przedsiębiorców prowadzących swoją działalność w sieci. Naszym gościem był Paweł Łaziński z IdoSell, który opowiedział o zaletach wykorzystywania integracji w sklepie internetowym. Z kolei GlobKurier.pl reprezentowała Małgorzata Gawlik, która przybliżyła funkcjonalności związane z integracjami dostępne na naszej platformie. Zapraszamy na podsumowanie GlobWebinaru.
czytaj więcej
Jaki jest prawdziwy sekret zrównoważonego rozwoju?
Praca zespołowa. Wyzwania związane ze zmianami klimatycznymi są wyzwaniami stojącymi przed nami wszystkimi, co oznacza, że wszyscy muszą stać się częścią rozwiązania problemu.
Dzięki wysiłkom wielu osób udało nam się dokonać transformacji w zakresie korzystania z energii elektrycznej - obecnie pochodzi ona w 100% z odnawialnych źródeł w ramach naszej działalności w Europie.
czytaj więcej
GlobWebinar: Wpływ integracji na usługi e-commerce
Zapraszamy na kolejny GlobWebinar, podczas którego poruszymy kwestie związane z gotowymi integracjami dla sklepów internetowych. Prowadzisz działalność e-commerce i chcesz zoptymalizować proces wysyłek? Szukasz gotowych rozwiązań, które ułatwią Ci rozszerzenie działalności na rynki międzynarodowe? Dołącz do nas 10 czerwca i poznaj odpowiedzi na te pytania!
czytaj więcej
Integracja IdoSell i GlobKurier.pl - razem dla e-commerce
Dobra wiadomość dla właścicieli sklepów internetowych koordynowanych na platformie IdoSell! GlobKurier.pl właśnie nawiązał współpracę z serwisem. Dzięki nowej integracji osoby mające swoje sklepy internetowe osadzone na platformie mogą skorzystać z pełnej oferty operatora loistycznego.
czytaj więcej
Nowe wózki BT Reflex
Dzięki nowej serii wózków wysokiego składowania BT Reflex wyznaczamy nowe standardy w zakresie bezpieczeństwa, ergonomii i wydajności energetycznej.
czytaj więcej
Zmiany w zarządzie Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.
Z dniem 1 kwietnia 2021 r. Agata Dubas-Matela została przyjęta w poczet członków Zarządu TMHPL.
czytaj więcej
123456789101112

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top