Znajdź informacje

Transport i Logistyka


Czym jest transport towarów ADR?
Przede wszystkim na początku warto wyjaśnić skrót ADR. Jest to umowa europejska dotycząca międzynarodowego przewozu towarów niebezpiecznych. Więcej na ten temat dowiedzą się Państwo z poniższego artykułu. Zapraszamy do przeczytania!
czytaj więcej
Certyfikat ASEC dla Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o
Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o. uzyskała certyfikat ASEC (After Sales Evaluation & Certification)
czytaj więcej
GlobWebinar: Rewolucja w e-commerce. Doświadczenie klienta to twoja wygrana.
Już kolejny GlobWebinar przed nami! We wtorek, 27 kwietnia o godz. 11:00 znów dostarczymy cennych treści i wartościowych wskazówek opartych na naszym i naszych partnerów biznesowych doświadczeniu. Tym razem tematem spotkania będzie: Rewolucja w e-commerce. Doświadczenie klienta to twoja wygrana. Prelegentami na naszym webinarze będą Justyna Trzupek – Chief Marketing Officer GlobKurier, a także Anna Kuchta – Head of Product AIP.
czytaj więcej
PrestaTalks z GlobKurier – czyli dlaczego e-commerce nie może żyć bez logistyki
Rozmowa na żywo w PrestaShop Talks już za nami. We wtorek 30 marca CEO GlobKurier Mateusz Pycia wziął udział w spotkaniu na żywo organizowanym przez PrestaShops. Inspirujące spotkanie nie tylko dało wiele przydatnej wiedzy ze świata e-commerce i logistyki, ale poruszyło aktualne trendy i zmagania branży transportowej. PrestaShops jest wiodącą platformą e-commerce w Europie i Ameryce Łacińskiej, pomaga w założeniu i rozwoju sklepu internetowego. Rozmowę prowadził Matthieu Bondu, a pytania dotyczyły m.in. zagadnień związanych z przerwanymi łańcuchami dostaw.
czytaj więcej
Transport przyszłości – szybki, komfortowy, bezpieczny
Pandemia COVID-19 odmieniła nasze sposoby przemieszczania się, ale komunikacja publiczna pozostaje istotnym elementem wielu miast. Nie zmienia to faktu, że w nadchodzącej przyszłości obszar ten czekają ogromne zmiany. Jedną z nich będzie zwiększenie bezpieczeństwa sanitarnego, w czym może pomóc szkło antymikrobowe.
czytaj więcej
Toyota Material Handling Europe zachowuje kategorię Platinum w rankingu EcoVadis, wśród 1% najwyżej ocenianych przedsiębiorstw
Poczynając od 2012 roku, działalność spółki Toyota Material Handling Europe podawana jest ocenie przeprowadzanej przez EcoVadis, skupiającej się na kluczowych obszarach takich jak środowisko naturalne, prawa pracownicze i prawa człowieka, zrównoważone zamówienia i etyka. W ostatnich latach Toyota uzyskiwała wyniki na poziomie kategorii Gold, ale teraz - drugi rok z rzędu - spółce udało się zakwalifikować o kategorii Platinum. Jest to najwyższy możliwy wynik, dzięki któremu Toyota znalazła się w elitarnym gronie 1% najlepiej ocenionych firm z branży maszyn ogólnego przeznaczenia.
czytaj więcej
Podsumowanie webinaru dla e-commerce: Czego nauczył nas 2020?
Kolejne merytoryczne wydarzenie online za nami! We wtorek, 23 marca 2021 o godzinie 11.00 obył się pierwszy #GlobWebinar organizowany przez GlobKurier.pl. Jego tytuł brzmiał: “Czego nauczył nas 2020? Czyli dlaczego przesyłki i obsługa klienta w e-commerce dają przewagę w rozwijaniu biznesu w 2021”.
czytaj więcej
2021-03-24, 12:06
BenyBus
Busy Polska Belgia - co wybrać?
Zastanawiasz się nad wycieczką, ale nie wiesz jakie miasto wybrać na swój cel? Sprawdź nasze propozycje!
czytaj więcej
Poznaj systemy regałów satelitarnych Toyota Radioshuttle
Rozwiązanie idealnie sprawdzające się w przypadku jednorodnych produktów, bez ograniczeń dotyczących głębokości. Idealne rozwiązanie dla chłodni.
czytaj więcej
123456789101112

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top