Znajdź informacje

Biznes, Firma, E-biznes


Jak usprawnić logistykę (nie tylko) przed świętami?
Co jest najgorsze w prowadzeniu biznesu? Pomijając podatki i niespójne przepisy, dużym problemem bywa również sezonowość. I mowa nie tylko o hotelach, gastronomii, czy sprzedaży choinek. Zmienność popytu w ciągu roku to standard także w wielu sklepach internetowych i nie tylko.
czytaj więcej
Pierwsza sprzedaż flagowych urządzeń YAMAHA SMT - YRM20 w Wielkiej Brytanii
Podsumowując rok 2022, Grupa RENEX informuje o kluczowych wydarzeniach w działaniach YAMAHA SMT w skali Europy i świata. W połowie roku rozpoczęto proces zaimplementowania 15 zawansowanych urządzeń do montażu powierzchniowego YRM20 w firmie Pektron w Derby w Wielkiej Brytanii.
czytaj więcej
2022-12-14, 11:45
Solpin
Posypały się kary za AML – poznaj kluczowe kwestie, żeby ich uniknąć
Generalny Inspektor Informacji Finansowej (GIIF) stoi na straży przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu (AML). Spektakularne, milionowe kary za nieprzestrzeganie przepisów dotknęły ostatnio duże podmioty finansowe. Sprawdźmy jak można ich uniknąć - to z pewnością cenna informacja dla innych uczestników rynku.
czytaj więcej
Profilowanie klientów – czemu służy i czy jest legalne?
Klienci – choć zazwyczaj nie zdają sobie z tego sprawy – są bardzo często dzieleni na segmenty i profilowani. Firmy robią to do celów analitycznych, ale i marketingowych. Ostatecznym celem jest lepsze dopasowanie oferty do potrzeb konkretnych grup klientów, a w konsekwencji – większa sprzedaż.
czytaj więcej
Grupa RENEX na targach Evertiq EXPO Tampere
Grupa RENEX podsumowuje swój udział w kluczowych targach przemysłu elektronicznego w Finlandii.
czytaj więcej
Bezcenne rady w zakresie bezpieczeństwa w przemyśle
Rosnąca świadomość, której towarzyszy coraz szerszy zakres regulacji, wpływa na coraz większe zainteresowanie kwestią bezpiecznych warunków pracy. Nie powinien więc dziwić fakt, że konferencja „Bezpieczeństwo w przemyśle” na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń dla firm z wielu branż i każdorazowo wzbogaca o kolejne doświadczenia i nowe wątki.
czytaj więcej
Usługa inspekcji rentgenowskiej w ofercie RENEX
Badanie jakości wyrobów gotowych, w tym np. kontrola ich wymiarów, dokładności obróbki i poprawności montażu, jest obowiązkowym etapem procesu produkcyjnego w wielu gałęziach przemysłu. Grupa RENEX posiada usługę inspekcji w swojej ofercie.
czytaj więcej
Jak firma może dbać o pracowników?
Po co firma ma dbać o dobre relacje z pracownikami? Po co ma dążyć do zwiększania ich satysfakcji z pracy? Tak naprawdę nie ma jednego powodu – jest ich wiele. Wszystkie jednak da się podsumować bardzo krótko: bo to się opłaca!
czytaj więcej
Sklep Mirat.pl wdraża stronę w technologii PWA
Listopad 2022 – to bardzo ważny moment dla sklepu internetowego Mirat, działającego od 2006 roku w branży Home&Living. Od tej pory strona sklepu będzie funkcjonować w technologii PWA (Progressive Web App).
Dzięki wdrożeniu tej nowoczesnej aplikacji internetowej, firma dołączy do grona nielicznych sklepów sprzedających w oparciu o najnowsze trendy sprzedaży e-commerce i dostosuje sklep do współczesnych potrzeb klienta. Głównym celem tego działania jest zapewnienie szybszego i wygodniejszego przeglądania strony a co za tym idzie wygodnych zakupów za pomocą wszystkich urządzeń (telefon, komputer).
czytaj więcej
Dobre wyniki Atrem S.A. w pierwszych 9 miesiącach bieżącego roku
Realizująca kontrakty w zakresie automatyki i elektroenergetyki, w tym odnawialnych źródeł energii, spółka Atrem opublikowała raport finansowy za 9 miesięcy 2022 roku. Zgodnie z danymi ujawnionymi już wcześniej w szacunkowych wynikach, spółka znacznie poprawiła przychody, jak i wskaźniki zyskowności.
czytaj więcej
123456789...123124125

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top