Znajdź informacje

Biznes, Firma, E-biznes


Podwojenie przychodów i zyski w trudnym otoczeniu gospodarczym – PJP Makrum publikuje wyniki za trzy kwartały
Podwojone przychody i wysokie zyski zaprezentowała PJP Makrum S.A., Grupa Przemysłowa notowana na GPW od 1999 roku. Mimo niesprzyjającej sytuacji gospodarczej, spółka rekordowymi wynikami potwierdza swoją solidną pozycję na rynku.
czytaj więcej
AGH i RENEX podsumowują współpracę
Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej Akademii Górniczo-Hutniczej oraz Grupa RENEX podsumowały trzy zrealizowane projekty wyposażenia pracowni naukowych i dydaktycznych.
czytaj więcej
Co siódma polska przedsiębiorczyni rozważa zmianę branży, z czego połowa z nich wybrałaby nową, w której nie ma doświadczenia. „Bizneswoman Roku: Polki i przedsiębiorczość”
Dwie na pięć Polek chciałoby prowadzić własną firmę, co szósta z nich wybrałaby branżę edukacji, a co dziesiąta IT – wynika z raportu „Bizneswoman Roku: Polki i przedsiębiorczość” Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką. Z kolei polskie przedsiębiorczynie w 60 proc. pozytywnie oceniają szanse na rozwój swojej firmy w najbliższym czasie. Liczba tych, które nie widzą żadnych szans rozwoju w najbliższych miesiącach, w porównaniu do ubiegłego roku wzrosła o ponad 4 pp.
czytaj więcej
Jakie wina kupują Polacy? Także niemieckie i czeskie!
Kiedy myślimy o krajach winiarskich, na myśl przychodzą nam takie państwa jak Francja, Włochy, czy Hiszpania. Gdy jednak spojrzymy na wybory zakupowe Polaków, okaże się, że bardzo chętnie sięgamy także po wina z Gruzji, Mołdawii, a nawet z Niemiec i z Czech.
czytaj więcej
Sprawdź, jak sprzedawcy wykorzystują zmysły, aby wpłynąć na Twoje decyzje zakupowe
Nasze otoczenie jest interpretowane poprzez wszystkie nasze zmysły. To one decydują o tym, co myślimy o markach, produktach i usługach. Marketerzy i sprzedawcy bardzo chętnie wykorzystują w swoich kampaniach reklamowych marketing sensoryczny i wiedzę o zmysłach. W jaki sposób? Sprawdźmy!
czytaj więcej
Grupa RENEX podsumowała swój udział na Targach Warsaw Industry Week  
W dniach 7-9 listopada w Nadarzynie odbyły się Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych „Warsaw Industry Week”.
czytaj więcej
Marka Oxfeld zaprezentowała swój pierwszy rower elektryczny
Polska marka Oxfeld należąca do Spółki Dadelo S.A. zaprezentowała swój pierwszy e-bike EX-7 z kolekcji na rok 2023. Jest to kolejna propozycja od tego producenta, który w bieżącym roku mocno rozwinął swoje portfolio, rozszerzając je między innymi o rowery bmx i dirt.
czytaj więcej
Jesienne nowości - wkłady do kontenerków z pianki przewodzącej ESD, opakowania antystatyczne termoformowane ESD
Do grona produktów zapewnianych przez Grupę RENEX dołączyły produkty umożliwiające łatwiejszy transport komponentów – opakowania antystatyczne, termoformowane oraz detale z pianki przewodzącej ESD. Nowe produkty, które pojawiły się na sklepie sklep.renex.pl stanowią odpowiedź na bieżące zapotrzebowanie rynku.
czytaj więcej
Kafeteryjne motywowanie pracowników – na czym polega?
Żadna dodatkowa nagroda nie zastąpi wynagrodzenia finansowego, niezbędnego do zaspokojenia potrzeb pracownika oraz jego rodziny. Uczciwa pensja to podstawa, ale z drugiej strony, w dłuższej perspektywie nie zwiększa motywacji. Kafeteryjny system wynagrodzeń może przynieść dużo lepsze efekty.
czytaj więcej
2022-11-10, 10:12
Hurtel
Pre black friday w hurtowni Hurtel – akcesoria GSM do 50% taniej
W hurtowni Hurtel nie mamy jednej oferty z okazji Black Friday. Mamy ich co najmniej kilka! Z każdym tygodniem zmieniamy pulę naszych promocyjnych propozycji, dając Ci możliwość wcześniejszego wybrania przykuwających spojrzenia produktów. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Twojego biznesu w tym tygodniu i śledź nas, by nie przegapić kolejnych aktualizacji!
czytaj więcej
123456789...123124125

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top