Znajdź informacje

Biznes, Firma, E-biznes


Grupa Przemysłowa PJP MAKRUM przekroczyła pół miliarda przychodów?
Grupa Przemysłowa PJP Makrum S.A. po raz kolejny postanowiła ujawnić szacunkowe dane ze sprzedaży, jeszcze przed publikacją raportu okresowego. Spółka poinformowała o podjęciu uchwały w tej sprawie w raporcie bieżącym, w którym przekazała najświeższe dane finansowe za miniony rok. Zgodnie z nimi, przychody Grupy w tym okresie wynieść mogą ponad 530 mln zł, czyli blisko 70% więcej niż w analogicznym okresie minionego roku.
czytaj więcej
Atrem S.A. urósł prawie 10% w minionym roku, wzbogacając portfolio w ciekawe kontrakty
Atrem S.A. po raz kolejny dokonał publikacji szacunkowych przychodów ze sprzedaży, jeszcze przed oficjalną publikacją rocznego sprawozdania finansowego, motywując swoją decyzję ułatwieniem bieżącej oceny sytuacji spółki przez rynek. Zgodnie z przedstawionymi danymi, przychody spółki wzrosły o prawie 10% r/r.
czytaj więcej
Co trzecia Polka po urlopie macierzyńskim lub wychowawczym planuje zmienić pracę. Nowe dane Bizneswoman Roku
Według najnowszego raportu „Bizneswoman Roku: Przedsiębiorczość Polek a życie rodzinne” niemal co dwunasta badana po powrocie z urlopu macierzyńskiego lub wychowawczego planuje rozpocząć własną działalność. Blisko 40 proc. wszystkich respondentek planujących rozpoczęcie działalności na własny rachunek przypuszcza, że ułatwia ona kobietom opiekę nad dziećmi i domem. Wśród badanych przedsiębiorczyń tego zdania jest niemal 45 proc. Jedynie 13,2 proc. badanych posiadających firmę deklaruje, że prowadzenie własnego biznesu nie ma wpływu na życie rodzinne, podczas gdy w ubiegłym roku tego zdania była aż co piąta ankietowana.
czytaj więcej
2023-01-12, 08:50
Glosel
TaniaKsiazka.pl dla WOŚP: Niezapomniane chwile w książkowym raju!
Jedna z największych księgarni internetowych w Polsce - TaniaKsiazka.pl kolejny raz wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.
czytaj więcej
Nowość - zindywidualizowane listwy elektryczne w ofercie mebli REECO
Grupa RENEX poinformowała o rozszerzeniu zakresu elementów meblowych jakie mogą być dopasowywane i modyfikowane indywidualnie do potrzeb klienta o listwy elektryczne.
czytaj więcej
Jest czas, by zadziałać! Faktury z 2021 roku przedawnią się wraz z końcem roku!
31 grudnia 2022 roku to ważna data dla wszystkich wierzycieli – tego dnia bowiem przedawniły się faktury wystawione w 2020 roku. Według ekspertów – wartość tych faktur może wynieść od kilku do kilkunastu miliardów złotych. Co zrobić, żeby 31 grudnia 2023 roku nie przedawniły się faktury z 2021? Nie zostawiać nic na ostatnią chwilę!
czytaj więcej
Wino musujące – modne nie tylko w karnawale
Z roku na rok rośnie popularność win musujących. Dotychczas kojarzone głównie z okresem karnawałowym, na stałe wkroczyło do życia Polaków. Co ciekawe, także w sezonie letnim. Czemu bąbelki zawdzięczają tak wielką popularność?
czytaj więcej
Aktywny 2022 dla Grupy RENEX
Grupa RENEX podsumowała sukcesy 2022 roku – w tym nowe produkty, nawiązane i rozwijane współprace oraz prowadzone akcje charytatywne.
czytaj więcej
Kupują wino, ale go nie piją – inwestowanie w wino
Większość ludzi, którzy kupują wino, chce go spróbować. Są jednak i tacy, którzy na wino wydają grube pieniądze, a potem nawet nie oglądają kupionych butelek. Wolą wybrać wino niż akcje, bo fermentowany napój z winogron może przynieść większe zyski, na dodatek nieopodatkowane!
czytaj więcej
Czy warto personalizować prezenty dla pracowników?
Okres świąteczny to również w firmach czas podsumowań oraz spotkań z pracownikami. W wielu organizacjach rozdawane są paczki, a czasem też nagrody finansowe. A gdyby tak spersonalizować prezenty i każdemu pracownikowi podarować coś innego?
czytaj więcej
123456789...123124125

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top