Znajdź informacje

Biznes, Firma, E-biznes


Alkohol znów drożeje. Co ma wpływ na cenę?
Od pierwszego stycznia 2024 r. po raz kolejny wzrosła kwota podatku akcyzowego nałożonego na alkohol. Wpłynie to oczywiście na cenę trunków na sklepowych półkach. Jednak nie tylko od akcyzy zależą ceny piwa, wina czy wódki.
czytaj więcej
Słońce, morze i E-commerce! Twoja szansa na rozwój biznesu online w Hiszpanii!
Czy marzysz o połączeniu pracy zdalnej z niesamowitym doświadczeniem szkoleniowym? A może poszukujesz inspiracji do rozwoju swojego biznesu e-commerce? Jeśli tak, to Ecommerce House w Alicante w Hiszpanii jest miejscem, do którego powinieneś się udać!
czytaj więcej
Specjalista RENEX najlepszym serwisantem YAMAHA w Europie!
Paweł Malinowski, lider Serwisu w Grupie RENEX zajął piąte miejsce w międzynarodowym konkursie YAMAHA SMT TECHNICIAN GRAND PRIX 2023. Jest to także najwyższe miejsce przedstawiciela wśród europejskich uczestników. Wydarzenie zorganizowane przez globalnego lidera w produkcji urządzeń SMT przyciągnęło najlepszych specjalistów z różnych krajów. Konkurs miał na celu nagrodzenie ekspertów, którzy mają dużą wiedzę i umiejętności w swojej dziedzinie.
czytaj więcej
Hiperpersonalizacja i inne trendy w marketingu
Rok temu niewiele osób przewidywało, że znaczenie sztucznej inteligencji wzrośnie aż tak gwałtownie, a przecież znajdujemy się dopiero na początku tej drogi. W 2024 roku rola AI będzie się jeszcze umacniała, ale to niejedyny trend.
czytaj więcej
2024-01-25, 09:54
Glosel
TaniaKsiazka.pl dla WOŚP: Unikaty dla miłośników czytania
Jedna z największych księgarni internetowych w Polsce - TaniaKsiazka.pl - po raz kolejny wspiera Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Wystawia aukcje Allegro skierowane do miłośników książek.
czytaj więcej
Nowa flagowa placówka Credit Agricole w Warszawie
Credit Agricole otworzył w Warszawie swoją pierwszą placówkę flagową. Będzie to miejsce w dobrym klimacie inspirowane naturą, w którym klient i jego potrzeby zawsze są w centrum uwagi.
czytaj więcej
2024-01-22, 11:27
DSR S.A.
ZARZĄDZANIE RYZYKIEM W SEKTORZE MOTORYZACJI 2024 – WYZWANIA I WYMAGANIA BRANŻOWE DLA DOSTAWCY
Zarządzanie ryzykiem w firmie w branży motoryzacyjnej jest kluczowym aspektem zapewniającym stabilność, efektywność i zrównoważony rozwój. To wszystko wymaga holistycznego podejścia, uwzględniającego zarówno czynniki wewnętrzne, jak i zewnętrzne oraz dynamiczne zmiany na rynku.
czytaj więcej
Rozliczaj podatki i wystawiaj faktury z Credit Agricole i CashDirector
Podatki, faktury, przelewy – wszystko w jednym miejscu. Bank Credit Agricole uruchamia usługę Księgowość dla Biznesu, która ułatwi życie każdemu przedsiębiorcy. Dostawcą usługi jest firma CashDirector.
czytaj więcej
Firmy polskich przedsiębiorczyń z największym przychodem o łącznej sumie 127 miliardów złotych odnotowały w ciągu roku wzrost zysku o 78 proc.
Z nowych danych Dun & Bradstreet Poland wynika, że firmy prowadzone przez kobiety wykazały w najnowszych sprawozdaniach finansowych za 2022 rok 33-procentowy wzrost przychodów. Wzrost ich zysku netto plasował się natomiast na poziomie 78 proc. Firmy prowadzone przez kobiety stanowią na początku 2024 roku 27 proc. wszystkich firm zarejestrowanych w naszym kraju. Kobiety dominują w sektorach produkcji odzieży, pomocy społecznej oraz opieki zdrowotnej. Analiza promuje przedsiębiorczość Polek, a powstała w ramach XV edycji konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku – najstarszej i największej inicjatywy, która nagradza i nagłaśnia sukcesy przedsiębiorczych Polek. Termin przyjmowania zgłoszeń został wydłużony do 20 stycznia br.
czytaj więcej
Kolejny Master IPC Trainer w RENEX ELECTRONICS EDUCATION CENTER
Renex Electronics Education Center, które jest Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym IPC w regionie Europy Centralno-Wschodniej, z radością informuje o zdobyciu tytułu Master IPC Trainer (MIT) przez trenera Renex EEC – Szymona Szpuleckiego.
czytaj więcej
123456789...140141142

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top