Znajdź informacje

Biznes, Firma, E-biznes


Grupa RENEX na Warsaw Industry Week 2022
Grupa RENEX zapowiada swój udział w wydarzeniu Warsaw Industry Week 2022 i zaprasza odwiedzających na swoje stoisko – C1.06.
czytaj więcej
Dlaczego warto zadbać o poduszkę finansową zwłaszcza w 2023 roku?
W 2023 roku warto zadbać o poduszkę finansową, ponieważ będzie to rok wzrostu gospodarczego. Oznacza to, że będzie więcej pracy, a co za tym idzie - większy dochód. Warto więc zadbać o swoje finansowe bezpieczeństwo i mieć odpowiednią rezerwę na wypadek niespodziewanych wydatków.

Poduszka finansowa to także dodatkowa ochrona w razie utraty pracy lub innych nieprzewidzianych sytuacji. Dlatego warto już teraz zadbać o swoje finanse i mieć odpowiednią rezerwę na przyszłość.
czytaj więcej
2022-10-31, 12:18
DSR S.A.
TRACEABILITY - darmowe szkolenie dla firm z branży spożywczej
Ogłaszamy otwartą rekrutację do darmowego dwudniowego szkolenia dla firm z branży
spożywczej. Szkolenie jest realizowane w ramach projektu Programu Funduszy
Europejskich Wiedza Edukacja Rozwój, przez firmę DSR S.A. z Wrocławia.
czytaj więcej
Czy Turcja zastąpi Chiny? Kryzys wymusza zmiany w biznesie
Pierwsza przyszła pandemia. Choć mocno dotknęła gastronomię i hotelarstwo, to niektóre branże, np. logistyka i e-commerce, potrafiły zmienić to zagrożenie w sukces. Potem jednak przyszły plagi kolejne: wojna w Ukrainie, inflacja i kryzys energetyczny… Co to oznacza dla biznesu?
czytaj więcej
Grupa RENEX na Evertiq EXPO Warszawa
Grupa RENEX zapowiada swój udział w Targach Evertiq EXPO w Warszawie w dniach 27 listopada i zaprasza odwiedzających na swoje stoisko – numer 61.
czytaj więcej
2022-10-25, 13:39
Ceneo
Ceneo podsumowuje trendy na rynku e-commerce w 2022 roku
Ranking Zaufanych Sklepów to jeden z najstarszych rankingów sprzedawców internetowych
w Polsce. W tym roku Ceneo nie tylko nagrodziło uwielbiane przez klientów sklepy, ale również pokazało w formie raportu, jak wygląda sytuacja polskiego e-commerce.
czytaj więcej
Grupa RENEX nakręca na pomaganie w całej Polsce
Grupa RENEX włączyła się w akcję przekazując metalowe pojemniki w kształcie serca wybranym szkołom w Polsce.
czytaj więcej
CentrumRowerowe.pl na podium w Rankingu Opineo 2022
Należący do spółki Dadelo S.A. sklep internetowy CentrumRowerowe.pl zajął trzecie miejsce w tegorocznej edycji rankingu Opineo w kategorii sport. To już 13 edycja Rankingu Sklepów Internetowych, którego głównym celem jest zebranie i przedstawienie informacji na temat e-sklepów cieszących się najbardziej pozytywną opinią wśród konsumentów.
czytaj więcej
Jak wejść do sieci handlowej?
Zdecydowana większość producentów i importerów żywności oraz tzw. chemii domowej jest obecna lub chciałaby zaistnieć w popularnych sieciach handlowych. Korzyść jest oczywista – stały dostęp do ogromnej rzeszy konsumentów. By to jednak było możliwe, trzeba spełnić surowe wymagania jakościowe, organizacyjne, a nawet logistyczne.
czytaj więcej
Blisko ¾ Polaków stara się optymalizować wydatki, a ponad połowa obawia się inflacji. Komentarz eksperta na temat zagrożeń i szans eCommerce w czasach kryzysu
Rynek eCommerce zmaga się z problemami będącymi rezultatem światowego kryzysu gospodarczego oraz spowolnieniem wynikającym z powrotu części konsumentów do zakupów stacjonarnych. W tej sytuacji niektórzy przedsiębiorcy decydują się na nieprzemyślane działania, które mogą kosztować ich utratę klientów. Jednak Polacy nie rezygnują z zakupów online, a dla aż 79 proc. jest to najbardziej atrakcyjny kanał zakupowy. Z analizą aktualnej sytuacji eCommerce oraz stojących przed nim wyzwań i możliwości można zapoznać się w e-booku Advox Studio “eCommerce w czasach kryzysu”.
czytaj więcej
123456789...123124125

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top