Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2022-08-05, 12:15
KRISPOL Sp. z o.o.
KRISPOL - sponsor festiwalu muzyki alternatywnej Powidz Jam Festiwal 2022
Ubiegłe lata udowodniły, że Powidz Jam Festiwal to jeden z najpopularniejszych festiwali muzyki alternatywnej w Polsce i najbardziej wyjątkowe wydarzenie na kulturalnej mapie Wielkopolski. W tym roku nie mogło być inaczej. Tegoroczne #JamSessionDoRana odbyło się pod patronatem KRISPOL.
czytaj więcej
Sprawny co-packing przyspiesza e-commerce
Trzeba być coraz szybszym, coraz sprawniejszym, aby nie zostać w tyle stawki. Nie chodzi tu jednak o sportowy maraton. To sprzedawcy ścigają się między sobą, podczas gdy dopingujący ich klienci krzyczą: „Szybciej! Jeszcze szybciej!”.
czytaj więcej
Poznaj asortyment Taniego Sklepu Medycznego
Tani Sklep medyczny to miejsce które posiada asortyment najwyższej możliwej jakości. Sprawdź sam, co może Ci zaoferować!
czytaj więcej
2022-08-04, 11:00
Quiosque
Upały w pracy - jak się ubrać?
Lato kojarzy nam się głównie z wakacyjnymi podróżami i odpoczynkiem. Prawda jest taka, że większą jego część spędzamy w ścianach biur. Wiele kobiet staje przed dylematem, jak ubrać się do pracy, tak, żeby nie łamać zasad dress code w niej obowiązujących, a jednocześnie czuć się dobrze gdy temperatura rośnie. O to, by w kolekcji QUIOSQUE znalazły się produkty, które spełnią obie te potrzeby zadbali projektanci marki.
czytaj więcej
2022-08-03, 20:10
Equilibra
2022 - Aloesowe dezodoranty naturalne od włoskiej marki Equilibra
sztyft, kulka, spray - naturalna i inteligenta ochrona przed potem, łagodna pielęgnacja skóry, nawet po goleniu i depilacji
czytaj więcej
2022-08-03, 20:08
Equilibra
Łagodzący żel z arniką Equilibra - skuteczna pomoc i ulga w bólach mięśni, urazach, siniakach, pajączkach i ukąszeniach
Cierpisz z powodu bolesnego urazu? Stłuczenia, dotkliwych siniaków, czy obolałych mięśni? Takie dolegliwości można skutecznie ukoić za pomocą Łagodzącego dermo żelu z arniką Equilibra, który przyniesie ulgę i przywróci komfort w bolesnych miejscach.
czytaj więcej
2022-08-03, 20:05
Equilibra
Artykuł: Podrażnienia skóry - zadrapania, otarcia, stłuczenia, siniaki - jak naturalnie łagodzić bolesne dolegliwości skórne
Wysokie temperatury, słońce, wakacje – to wszystko sprawia, że latem ochoczo zrzucamy z siebie warstwy ubrań. Latem też spędzamy znacznie więcej czasu na świeżym powietrzu, oddając się rozmaitym aktywnościom sportowym. To cudowny czas urlopów i związanej z nimi beztroski.
czytaj więcej
Nowa edycja kultowego Visual Concert - lista miast i daty
Zapraszamy na premierę kolejnej edycji Visual Concert, która odbędzie się jesienią 2022 roku. Nowa odsłona koncertu muzyki filmowej i epickiej zabierze widzów w pasjonującą podróż po świecie fauny, flory, niezwykłych krajobrazów, kultur i architektury. To będzie ekscytujące i zapadające w pamięć symfoniczno-wizualne show.
czytaj więcej
Szkolna wypraw(k)a małego artysty
Pierwszy dzień w szkole czy przedszkolu jest dla dziecka niczym wielka wyprawa w nieznane. Nowe otoczenie i osoby, nowe reguły. Jak sprawić, by ta podróż okazała się wspaniałą przygodą a nie przykrym doświadczeniem? Zadbaj o pozytywne nastawienie i wyprawkę, z której maluch będzie dumny.
czytaj więcej
2022-08-03, 09:50
RENEX
Webinar z programowania i obsługi robotów YAMAHA SCARA
Grupa RENEX poinformowała, że w dniu 25 sierpnia 2022 przeprowadzi webinar w zakresie programowania i obsługi robotów YAMAHA SCARA.
czytaj więcej
123456789...129412951296

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top