Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2023-03-21, 10:03
Ecosac
Wilkanoc, prenety a torebki papierowe na prezenty świąteczne
Zastanawiasz się gdzie możesz kupić torebki papierowe na prezenty świąteczne i czy warto w nie zainwestować? Podpowiadamy w naszym artykule! Sprawdź również jakie upominki kupić na Wielkanoc.
czytaj więcej
Jak przez 20 lat podrożały wizyty u polskich lekarzy?
Według danych GUS, w minionym roku wizyty lekarskie zdrożały o około 17%. Sprawdzamy, czy przez ostatnie 20 lat kiedykolwiek miały miejsce większe podwyżki.
czytaj więcej
2023-03-20, 14:30
KRISPOL Sp. z o.o.
KRISPOL: Karol Krysiński i Grzegorz Ratajczak Osobowościami Branży Builder Leaders 2022
Z dużym entuzjazmem została przyjęta wiadomość, że Zarząd KRISPOL został laureatem prestiżowej nagrody w branży budowlanej przyznawanej przez Redakcję i Radę Naukową miesięcznika „Builder”.
W czwartek, 16 marca 2023 r., podczas Gali Builder Awards w Centrum Olimpijskim w Warszawie, Karol Krysiński, Prezes Zarządu i Kreator marki KRISPOL oraz Dyrektor Wykonawczy, Grzegorz Ratajczak zostali uhonorowani tytułami "Osobowość Branży 2022", a firma KRISPOL uzyskała miano "Budowlana Firma Roku". Idea Builder Leaders łączy nietuzinkowych managerów i ambitne firmy branży budowlanej, generalnych wykonawców i pracownie architektoniczne. To wyraz najwyższego uznania dla ich efektywnego zarządzania, intuicji biznesowej oraz wspierania istotnych dla rozwoju branży inicjatyw.
czytaj więcej
WSP Społem: „Wielkanoc to dla nas aktywny czas”
Święta to czas wyjątkowy nie tylko dla konsumentów, lecz także dla całej branży FMCG. Widać to szczególnie w kategorii majonezów i sosów, które jak wiadomo – są głównym „składnikiem” rodzinnej Wielkanocy.
czytaj więcej
Państwo Słodcy w najnowszej kampanii marki Diamant
Rok 2023 dla jednej z najpopularniejszych, cukrowych marek w Polsce to kontynuacja rozpoczętej w 2020 r. strategii Słodkie Łączy. Udowadnia ona, że cukier Diamant od pokoleń łączy Polaków przy wspólnym stole, będąc podstawą wyśmienitych dań i wypieków. Kolejnym krokiem w realizacji założonych działań jest produkcja spotu reklamowego z udziałem nowych brand heros marki; od marca jest on emitowany przy wybranych programach VOD.
czytaj więcej
2023-03-20, 10:58
4cv
Zainteresowanie Polaków smartwatchami wzrosło o niemal 40 proc. w ciągu roku. Nowe modele dla dzieci od Bemi już dostępne
Prognozy przewidują trzykrotny wzrost globalnego rynku smartwatchy dla dzieci w ciągu 7 lat. Zainteresowanie w polskiej sieci, czyli dyskusja wokół inteligentnych zegarków w poprzednim roku wzrosła o aż 38 proc. Dlatego marka Bemi wprowadza kolejne modele dla najmłodszych; Linko, Linki oraz Jello – mają one zapewnić wsparcie samodzielności, bezpieczeństwa czy zdrowia dziecka. Smartwatche posiadają akumulator 700 mAh, magnetyczne złącze ładowania oraz ochronę IP67 przed wilgocią i pyłem. Urządzenia zostały wyposażone w 7 prostych gier oraz alarm SOS. Modele Linko oraz Linki posiadają funkcje kontroli zdrowia dziecka: mierzą tętno, ciśnienie oraz saturację krwi, a dane z pomiarów przechowują w aplikacji rodzica.
czytaj więcej
Dlaczego warto zapisać dziecko do przedszkola?
Kwestia posłania dziecka do przedszkola wciąż budzi kontrowersje wśród wielu rodziców. W końcu skąd wiadomo, czy maluch poradzi sobie w nowym środowisku, albo jak będzie funkcjonował wśród rówieśników? Obawy te są w pełni naturalne - w końcu wszyscy chcemy dla swoich pociech jak najlepiej. Czy jednak faktycznie jest się czego bać? Jakie korzyści płyną z posłania dziecka do przedszkola? Zapraszamy do lektury.
czytaj więcej
2023-03-20, 10:09
Smart Eco
Wysokie rachunki za prąd - jak z nimi walczyć?
Wysokie rachunki za prąd to powszechny problem dla wielu gospodarstw domowych. Niestety, coraz wyższe ceny energii elektrycznej wymuszają na obywatelach naszego kraju wprowadzenie licznych ograniczeń w swoim życiu. Czy to jednak konieczne? Czy z wysokimi rachunkami za prąd da się walczyć?
czytaj więcej
2023-03-20, 10:01
Sezon Tlenu
Jak radzić sobie z bólem mięśni po treningu?
Ból mięśni po treningu to powszechny problem osób aktywnych fizycznie. Tak zwane “zakwasy” są w stanie skutecznie utrudnić codzienne funkcjonowanie. Chodzenie, chwytanie, wstawanie - nawet najprostsze czynności mogą być bolesne i wiązać się z niemałym dyskomfortem. Jak sobie z tym radzić? Jak pozbyć się bólu mięśni po treningu?
czytaj więcej
Ludzie, których na co dzień nie widać w hotelu
Hotel to ludzie. To oni tworzą klimat miejsca, dbają o jakość pobytu Gości, zarówno mając z nimi bezpośredni kontakt, jak i będąc „na zapleczu”.

I o ile pracownicy obsługujący Gości podczas ich pobytu są wyraźnie zauważalni, o tyle często zapominamy o pracownikach, których na co dzień nie widać. A niesłusznie! To oni bowiem dbają o to, aby wszystko w hotelu działało jak trzeba.
czytaj więcej
123456789...136213631364

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top