Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2024-02-27, 09:50
BaByliss
Wymarzone loki bez wysiłku - poznaj nową automatyczną lokówkę BaByliss C1700E
Żyjemy w ciągłym biegu. Brak czasu nie pozwala nam na właściwą pielęgnację włosów, nie wspominając już o efektownych stylizacjach. Zamiast pięknie zakręconych loków mamy puszące się włosy, z którymi nieustannie musimy walczyć. Czy zjawiskowe stylizacje zarezerwowane są tylko dla kobiet spoglądających na nas z ekranów i plakatów? Nie, o czym przekonuje producent BaByliss, prezentując nową lokówkę automatyczną C1700E. Poznaj rozwiązanie, które pomoże Ci nie tylko zadbać o włosy, ale również pięknie i łatwo je ułożyć.
czytaj więcej
2024-02-27, 08:56
MSI
Płyty główne MSI z obsługą do 256 GB pamięci RAM na platformach Intela i AMD
Pod koniec 2023 roku MSI zaprezentowało przełomową obsługę pamięci o pojemności do 256 GB. Obecnie zarówno płyty główne MSI z chipsetami Intela, jak i AMD, oficjalnie wspierają tak wysokie pojemności z 4 modułami DIMM umożliwiającymi obsługę 256 GB i 2 modułami DIMM do 128 GB. To nie tylko zwiększa możliwości PC w ramach wielozadaniowości, ale i zapewnia płynniejsze działanie komputera.
czytaj więcej
Czekoladki jako prezent na dzień kobiet - prosty prezent, który może zaskoczyć!
Czy czekoladki jako prezent na dzień kobiet potrafią jeszcze wzbudzać emocje? Dowiedz się w naszym artykule!
czytaj więcej
Moje Piękno i Moja Młodość - tajemnica tkwi w naturze
Dbałość o naszą skórę nie powinna się kończyć na zabiegach pielęgnacyjnych i kosmetykach. Tak naprawdę, stan naszej skóry zależy przede wszystkim od stanu naszego zdrowia, a styl życia wraz z dietą odgrywają zasadnicze znaczenie. Jeśli zaniedbamy nasze ciało od wewnątrz, nie zagwarantujemy sobie wszystkich niezbędnych składników odżywczych, a komórki naszego organizmu zaczną się przedwcześnie starzeć, bez względu na ilość upiększających zabiegów kosmetycznych.
czytaj więcej
Wi-Fi 6, pokrycie do 300 m2, obsługa ponad 80 urządzeń - Mesh-Wi-Fi Tenda EX3
Kolejna propozycja zestawu sieciowego dla użytkowników, którzy chcą cieszyć się szybkim Internetem w domu lub innym budynku o dużej powierzchni.
czytaj więcej
2024-02-25, 13:20
Pan Wydawca
Dzieciństwo i dojrzałość, sukces i porażka, miłość i tęsknota… – poznaj życie Pod tamtym niebem.
„…powiedziałem, że dwa razy dwa nie zawsze jest cztery, czasem może dawać pięć. […] moja żona […] w tym momencie wzniosła się na wyżyny geniuszu, bo odezwała się przekornie, że zawsze tylko cztery, a jeżeli już inaczej, to trzy z domieszką fiu-fiu”.
czytaj więcej
2024-02-25, 13:17
Pan Wydawca
Ile radości przynosi wiosna? Poznaj niezwykły album Anny Korszly
„Album wiosenno-bajkowy” to barwna opowieść o radości przyrody z powodu nadchodzącej wiosny. Czytelnik sam sobie może dopowiedzieć historię z ciągu obrazów artystki Anny Korszly lub przeczytać opisy autorki inspirowane obrazem.
czytaj więcej
2024-02-23, 21:50
Erodate
Seks w aucie - co warto wiedzieć?
Są różne miejsca, w których można zaznać przyjemności. Jednak seks w aucie z pewnością dostarczy niezapomnianych doznań. Co warto wiedzieć, zanim przystąpimy do działania? Podpowiadamy!
czytaj więcej
2024-02-23, 15:22
Good-PR
Pies na stres
Stres towarzyszy nam w wielu sytuacjach, ciągły pośpiech, obowiązki, nieoczekiwane sytuacje mogą negatywnie odbijać się na naszym zdrowiu fizycznym i psychicznym. Poszukujemy rozwiązań i sposobów na radzenie sobie ze stresem, bądź zminimalizowanie częstotliwość jego występowania, więc w tym artykule dowiesz się, czy czworonożny przyjaciel może ci w tym pomóc.
czytaj więcej
2024-02-23, 14:02
Kolbud Sp. z o.o.
Brama wjazdowa nie otwiera się? Sprawdź najczęstsze przyczyny awarii
Naciskasz przycisk pilota, a brama wjazdowa ani drgnie? Niestety, to może być zwiastun awarii. Jej przyczyny mogą być różne – niekiedy będą wynikiem zaniedbań, błędnego montażu lub niewłaściwego użytkowania. Powodów, dla których brama odmawia posłuszeństwa może być jednak więcej. Okiem ekspertów z firmy Kolbud Dom przedstawiamy kilka, z którymi użytkownicy bram wjazdowych zmagają się najczęściej.
czytaj więcej
123456789...136313641365

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top