Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Dobre wyniki Atrem S.A. w pierwszych 9 miesiącach bieżącego roku
Realizująca kontrakty w zakresie automatyki i elektroenergetyki, w tym odnawialnych źródeł energii, spółka Atrem opublikowała raport finansowy za 9 miesięcy 2022 roku. Zgodnie z danymi ujawnionymi już wcześniej w szacunkowych wynikach, spółka znacznie poprawiła przychody, jak i wskaźniki zyskowności.
czytaj więcej
Podwojenie przychodów i zyski w trudnym otoczeniu gospodarczym – PJP Makrum publikuje wyniki za trzy kwartały
Podwojone przychody i wysokie zyski zaprezentowała PJP Makrum S.A., Grupa Przemysłowa notowana na GPW od 1999 roku. Mimo niesprzyjającej sytuacji gospodarczej, spółka rekordowymi wynikami potwierdza swoją solidną pozycję na rynku.
czytaj więcej
Thai Wok – jak uzyskać jednolity, wysoki poziom obsługi w sieci restauracji
Rozmawiamy dziś z Agnieszką Giermek-Ziółkowską, dyrektorem ds. personalnych sieci restauracji Thai Wok, która szczyci się wysoką jakością wykorzystywanych produktów, ale także doskonałymi standardami obsługi. Postanowiliśmy zapytać o narzędzia, dzięki którym sieć utrzymuje znakomitą jakość usług, świadczonych przez personel na rzecz klientów restauracji.
czytaj więcej
2022-11-24, 11:44
Woox Home
To (jeszcze) nie pierwsza gwiazdka (choć już blisko) - to lampki Woox R5151
Czy chcemy, czy nie - się zbliża grudzień, a wraz z nim - Święta. Jedni obchodzą Boże Narodzenie, inni Chanukę, jeszcze inni po prostu chcą spędzić dobrze czas z bliskimi osobami. Jednym z charakterystycznych elementów dekoracji są bez wątpienia kolorowe, jarzące się lampki. A co powiesz na takie, którymi można sterować przy pomocy smartfona lub… głosem? Może to być na przykład zestaw światełek LED Woox R5151, kompatybilny zarówno z aplikacją mobilną, jak i asystentami pokroju Aleksy.
czytaj więcej
Ceny OC: jesienne wieści dobre dla kierowców?
Wrzesień nieco zaskoczył obniżką średniej składki polis OC dla kierowców. Sprawdzamy, czy październikowe informacje były tak samo dobre dla właścicieli samochodów.
czytaj więcej
2022-11-24, 10:00
RENEX
AGH i RENEX podsumowują współpracę
Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej Akademii Górniczo-Hutniczej oraz Grupa RENEX podsumowały trzy zrealizowane projekty wyposażenia pracowni naukowych i dydaktycznych.
czytaj więcej
Co siódma polska przedsiębiorczyni rozważa zmianę branży, z czego połowa z nich wybrałaby nową, w której nie ma doświadczenia. „Bizneswoman Roku: Polki i przedsiębiorczość”
Dwie na pięć Polek chciałoby prowadzić własną firmę, co szósta z nich wybrałaby branżę edukacji, a co dziesiąta IT – wynika z raportu „Bizneswoman Roku: Polki i przedsiębiorczość” Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką. Z kolei polskie przedsiębiorczynie w 60 proc. pozytywnie oceniają szanse na rozwój swojej firmy w najbliższym czasie. Liczba tych, które nie widzą żadnych szans rozwoju w najbliższych miesiącach, w porównaniu do ubiegłego roku wzrosła o ponad 4 pp.
czytaj więcej
2022-11-24, 08:19
NEONET
NEONET otworzył trzy nowe sklepy
24 listopada, ogólnopolska sieć elektromarketów NEONET otworzy trzy nowe punkty z elektroniką użytkową – w Inowrocławiu, Toruniu oraz Zamościu. W dniu otwarcia we wszystkich wspomnianych salonach na kupujących czekają wyjątkowe atrakcje oraz rabaty.
czytaj więcej
Najnowsza oferta inwestycyjna od Credit Agricole
Credit Agricole rozpoczął subskrypcję nowego ubezpieczeniowego produktu inwestycyjnego. Global Trend II pozwala inwestować w indeks spółek, które łączy kryterium współdziałania zgodnie z zasadami ESG oraz tematyczne megatrendy związane z globalną transformacją świata.
czytaj więcej
Elavon bliżej hotelarzy
Miesiąc temu, w dniach 24-25.10.2022 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbyła się zrealizowana z dużym rozmachem konferencja HMC, czyli Hotel Marketing Conference. Organizator – firma Profitroom – zapewniła uczestnikom sporą dawkę wiedzy, spotkań kuluarowych oraz zabawy. Jednym z partnerów wydarzenia była firma Elavon – dostawca rozwiązań płatniczych, który chce być bliżej hotelarzy.
czytaj więcej
123456789...132613271328

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top