Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2023-09-18, 15:57
TESLA
TESLA zaprezentowała nowości smart home podczas targów IFA 2023
Targi IFA w Berlin Messe to wydarzenie,  podczas którego producenci elektroniki prezentują nowe urządzenia, jak również pomysły, które zostaną zrealizowane w przyszłości. W tym roku impreza trwała od 1 do 5 września. Wśród wystawców pojawiła się również TESLA, które zaprezentowała wiele różnych nowości z kategorii smart home. 
czytaj więcej
Konto firmowe nawet do 1500 zł premii
Konto firmowe nawet do 1500 zł premii. Sprawdź, dlaczego warto zainteresować się tą ofertą.
czytaj więcej
Poznaj firmę Maan. Polską firmę z ponad 40-letnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji okapów kuchennych.
Firma Maan jest polskim rodzinnym producentem okapów kuchennych i przeznaczonych do nich akcesoriów.
czytaj więcej
2023-09-18, 12:00
Elephate
Co oprócz angielskiego? Te języki obce cieszą się największym zainteresowaniem w szkołach
Nikogo nie zaskoczy dziś informacja, że na każdym etapie edukacji polska młodzież poznaje angielski. Większą niewiadomą są jednak drugie, a czasem nawet trzecie języki obce, które dzieci zgłębiają na obowiązkowych zajęciach.
czytaj więcej
Dlaczego warto wdrożyć system automatyzacji w firmie?
Poznaj wszystkie korzyści, jakie czekają na Ciebie po wdrożeniu systemu automatyzacji w swojej firmie!
czytaj więcej
2023-09-17, 22:48
Pan Wydawca
Co się dzieje z rzeczami, których nikt już nie chce? Niechciejkowo wyjaśni tę tajemnicę
Zastanawiałeś się kiedyś nad tym, co się dzieje z rzeczami, których nikt już nie chce? Może mają swój świat i są w nim szczęśliwe? A może w tym drugim świecie są smutne i stęsknione za właścicielem?
czytaj więcej
2023-09-17, 22:45
Pan Wydawca
„Niczyje” Dominiki Refus to rozmowa jakiej nam brakuje
„Niczyje” jest listowną rozmową dwóch dotąd nieznanych sobie osób. Głównymi bohaterami są Marta i Tomasz, którzy swoją znajomość opierają na słowie pisanym – w ten sposób również się poznają. W listach poruszają tematy ogólnospołeczne, bliskie nam i bliskie naszym sercom, ale też takie, o których każdy myśli, ale mało kto mówi.
czytaj więcej
2023-09-17, 22:38
Pan Wydawca
Najczęściej nie do śmiechu, czyli damsko-męskie relacje w autoironicznym zwierciadle
„Patrzyła w sposób, w jaki tylko niekiedy dumna i świadoma swej urody kobieta patrzy na mężczyznę. Stąd też wydawało mi się to zbyt piękną bajką, by mogło być prawdą. Ale czy można się było nie poddać urokowi bajki, choćby w niej nawet za sznurki pociągał ukryty bożek przemian i permutacji, gdy kobieca zjawa ubrana w letnią jasną suknię, smukła i zgrabna podążała, szła lekko i swobodnie przez szpitalny park, a burzę jej płomieniście rudych, kręconych włosów złociło słońce?” – rozdział drugi „Moja nieco dziwna znajoma”.
czytaj więcej
2023-09-17, 22:22
Pan Wydawca
Nonsens i pikanteria w Limerykach Michała Ksawerego Malawskiego - dozwolone tylko od lat 18!
Pikantny żart i prześmiewcze ujęcie ludzkich spraw, charakterystyczne dla tego rodzaju poezji, są obecne i w wierszach umieszczonych w „Limerykach. Dozwolone od lat osiemnastu” Michała Ksawerego Malawskiego. Nonsensowne gry słowne zarówno rozbawią czytelnika, jak i skłonią go do myślenia.
czytaj więcej
Randka z technologią dla firm produkcyjnych
Zapraszamy na kolejną edycję „Randki z technologią”. Wydarzenie, które odbędzie się 10 października w Czechowicach-Dziedzicach, jest niepowtarzalną okazją, by poznać najnowsze trendy w technologii przemysłowej i posłuchać ekspertów z dziedzin takich, jak automatyka, robotyka czy IT.
czytaj więcej
123456789...143614371438

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top