Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Błędy i trendy, czyli wybieramy drzwi wejściowe
Drzwi wejściowe to wizytówka każdego domu, a jednocześnie podstawowy element wyposażenia, bez którego żadna nieruchomość nie może się obejść. Ich wybór nie jest jednak prosty, a różnorodność modeli skrzydeł, ościeżnic, klamek i dodatkowych akcesoriów, może przyprawić kupujących o zawroty głowy. Czym się zatem kierować, by wybrane drzwi zapewniły nam spokój i bezpieczeństwo, były estetyczne a jednocześnie trwałe? Eksperci z firmy Kolbud Dom przedstawiają kilka kluczowych aspektów, które warto wziąć pod uwagę.
czytaj więcej
PINTA testuje nowe chmiele
W lutym br. rzemieślniczy Browar PINTA rozpoczął warzenie serii eksperymentalnych piw z użyciem całkowicie nowych odmian chmieli i chmielowych innowacji. Jest to efekt zaproszenia browaru z Wieprza do dwóch prestiżowych programów, testujących chmielowe nowinki z Nowej Zelandii i Stanów Zjednoczonych.
czytaj więcej
2024-02-23, 10:35
4cv
Nagroda European Product Design Award 2023 dla Bemi Linko
Smartwatch Bemi Linko dla dzieci został wyróżniony nagrodą European Product Design Award 2023 w kategorii PERSONAL/Watches: Smartwatches. Konkurs organizowany jest od 2016 roku przez Farmani Group. Organizacja od 1985 roku zajmuje się promowaniem fotografii, designu i architektury na całym świecie.
czytaj więcej
Nawet rok filmów za darmo ponownie w ofercie Credit Agricole
Ruszyła nowa odsłona oferty „CINEMA CITY – Łap nawet rok filmów za free”. Klienci, którzy założą konto w banku Credit Agricole, mogą otrzymać nielimitowany i darmowy dostęp do filmów z kartą UNLIMITED, a do tego popcorn nawet przez 12 miesięcy.
czytaj więcej
Dwa razy więcej możliwości. Dwustronny uchwyt TV 32-55” marki Techly
Marka Techly oferuje sposób na zamontowanie na suficie dwóch dużych ekranów jednocześnie.
czytaj więcej
Stwórz ergonomiczne i funkcjonalne miejsce pracy z konfiguratorem mebli przemysłowych REECO
Polska marka REECO oferuje konfigurator mebli przemysłowych, który umożliwia tworzenie spersonalizowanych stanowisk pracy, dostosowanych do szerokiego spektrum potrzeb branżowych. Narzędzie to stanowi odpowiedź na potrzeby personalizacji i ergonomii w miejscu pracy, umożliwiając użytkownikom niemalże dowolną konfigurację stołów, regałów oraz wózków antystatycznych.
czytaj więcej
2024-02-22, 11:27
Kolbud Sp. z o.o.
Wybierasz bramę wjazdową? Nie popełnij tych błędów
Brama wjazdowa to zwykle inwestycja na lata, dlatego wybierając ją, warto dokładnie przemyśleć, czego oczekujesz i co będzie wpływać na komfort jej użytkowania. W ten sposób unikniesz najczęściej popełnianych przez kupujących błędów, których późniejsza eliminacja może okazać się nie tylko trudna, ale też kosztowna. Jakich? Eksperci Kolbud Dom wyjaśniają. Oto one!
czytaj więcej
Te dania oczarują Twoich gości podczas Świąt
Jeśli uwielbiasz pięknie przystrojoną Wielkanoc, ten artykuł jest wprost dla Ciebie. Inspirując się polskimi smakami Świąt, sięgamy do kuchni WSP Społem, w której oprócz tradycyjnych dań kuchni świętokrzyskiej, znajdziemy też piękną oprawę stołu.
czytaj więcej
2024-02-22, 09:23
MSI
MSI prezentuje MPG 321URX QD-OLED i MPG 271QRX QD-OLED. Nowa jakość monitorów dla graczy
MSI z dumą prezentuje nowe gamingowe monitory MPG 321URX QD-OLED i MPG 271QRX QD-OLED, zaprojektowane z myślą o wymagających graczach, którzy oczekują najwyższej wydajności i jakości. Modele te wyposażone są w najnowszą generację paneli QD-OLED, wysokie rozdzielczości i częstotliwości odświeżania oraz liczne inteligentne funkcje, które poprawiają wrażenia z rozgrywki.
czytaj więcej
Polskie przedsiębiorczynie właścicielkami już 30 tys. firm z branży HoReCa. Blisko 40 proc. biznesów zarządzanych przez prezeski jest w bardzo dobrej lub dobrej kondycji finansowej
Wszystkich firm w branży hotelarsko-gastronomicznej (HoReCa) na początku roku 2024 w całej Polsce jest blisko 137 tys. Kobiety są właścicielkami już 30 tys. film i ich przedsiębiorstwa stanowią 48 proc. wszystkich należących do jednej osoby. Najwięcej przedsiębiorstw z tego sektora prowadzonych przez kobiety jest w województwie mazowieckim (3 749), jednak to w zachodniopomorskim, świętokrzyskim i opolskim ponad połowa biznesów związanych z gastronomią i zakwaterowaniem należy do kobiet. Blisko 40 proc. firm z branży HoReCa zarządzanych przez kobietę obejmującą rolę prezeski jest w bardzo dobrej i dobrej kondycji finansowej.
czytaj więcej
123456789...136313641365

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top