Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2023-03-20, 09:55
Golden Fox
Jak wybrać dla siebie olejek CBD?
Olej CBD zyskał w ostatnich latach na popularności, głównie ze względu na swoje potencjalne działanie lecznicze. Ponieważ aktualny rynek przesycony jest różnego rodzaju produktami konopnymi, wybór tego odpowiedniego nie jest łatwym zadaniem. W tym artykule przedstawimy podstawowe kwestie, na które należy zwrócić uwagę wybierając dla siebie olej CBD.
czytaj więcej
2023-03-20, 09:40
Energia Taniej
Jak działa fotowoltaika? | Wprowadzenie do technologii solarnych
Fotowoltaika, czyli technologia umożliwiająca pozyskiwanie energii elektrycznej z promieniowania słonecznego, staje się coraz bardziej popularna w Polsce i na świecie. Dzięki niej można generować prąd bez emisji szkodliwych gazów, co wpływa na zmniejszenie stopnia zanieczyszczenia powietrza i spowolnienie rozwoju globalnego ocieplenia. Na czym opiera się wspomniana technologia? Jak działa fotowoltaika? Wyjaśniamy!
czytaj więcej
Check Point Software Technologies wprowadza Infinity Global Services zapewniające rezyliencję typu End-to-End
Infinity Global Services firmy Check Point Software to nowoczesne, kompleksowe rozwiązanie zabezpieczające, które pozwoli każdej firmie na wzmocnienie zabezpieczenia systemów - od chmury po sieć i punkt końcowy. Nowa usługa rozszerza usługi bezpieczeństwa Check Point na trzydzieści obszarów, umożliwiając kontrolę cyberbezpieczeństwa oraz wzmacniając czynnik ludzki.
czytaj więcej
Jak szybko i sprawnie planować czas pracy na produkcji?
Grafiki czasu pracy już dawno przestały być tylko prezentacją planu pracy dla zbioru pracowników, a stały się jednym z kluczowych elementów aktywnie włączonych w planowanie procesów produkcyjnych. Punktem wyjścia do rozpatrywania grafików czasu pracy w znacznie szerszym kontekście są podstawowe założenia systemów do harmonogramowania procesów produkcji (APS).
czytaj więcej
2023-03-17, 10:34
Cantaramusic.pl
Steria się pobawiła
Ukazał się pierwszy singel warszawskiej rockowej grupy Steria anonsujący debiutancką płytę, która ukaże się po tegorocznych wakacjach. W składzie grupy jest m.in. gitarzysta Marek Balaszczuk znany z formacji Korpus.
czytaj więcej
2023-03-17, 10:30
Cantaramusic.pl
WRONA ma "Kryzys Tożsamości"
„Kryzys Tożsamości” to pierwszy utwór WRONY od czasu świetnie przyjętego debiutanckiego albumu „Sen o smaku lukrecji” wydanego w 2021 roku.
czytaj więcej
2023-03-17, 09:57
iiyama
Nowe monitory iiyama z serii TE12 – idealne dopasowanie do potrzeb biznesu i edukacji
iiyama wprowadziła na rynek nową serię ekranów TE12, w skład której wchodzą wysoce wyspecjalizowane wyświetlacze interaktywne. Funkcje i możliwości nowych monitorów idealnie sprawdzą się w sektorze edukacji, ale również w biznesie – wszędzie tam, gdzie sprzęt jest wykorzystywany przez kilku użytkowników.
czytaj więcej
2023-03-17, 08:55
Glosel
Białostocki Glosel wierzy w recykling, od 3 lat produkuje mniej odpadów
18 marca obchodzimy Światowy Dzień Recyklingu. To dzień, w którym zwracamy uwagę na problem związany z odpadami. Zachęcamy również do podejmowania działań na rzecz ich redukcji i przetwarzania. 
czytaj więcej
Wygoda dla malucha a beżowe półśpiochy bezuciskowe
W artykule podpowiadamy rodzicom, gdzie mogą kupić wygodne ubrania dla swoich dzieci. Sprawdź dlaczego warto postawić na beżowe półśpiochy bezuciskowe.
czytaj więcej
Geckonet wprowadza superszybki Internet światłowodowy o prędkości 1 Gbit/s
Firma Geckonet ogłosiła wprowadzenie do swojej oferty superszybkiego Internetu światłowodowego o przepustowości 1 Gbit/s. Dzięki temu klienci Geckonet mogą teraz korzystać z jeszcze szybszego i bardziej niezawodnego Internetu.
czytaj więcej
123456789...136213631364

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top