Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


SuuntoPlus Guides wprowadzają nowe, dynamiczne funkcje do zegarków Suunto GPS
Nowe przewodniki SuuntoPlus oferują sportowcom spersonalizowane wskazówki w czasie rzeczywistym dotyczące ich ulubionych aktywności sportowych bezpośrednio na zegarkach Suunto – a w przypadku firm sportowych oferują sposób na wprowadzenie ich produktów na urządzenie przenośne bez dużych inwestycji.
czytaj więcej
2022-08-02, 08:00
Autoiso Sp. z o.o.
Czy podatek ekologiczny pogrąży rynek samochodów używanych?
Używane samochody są coraz droższe. W II kwartale br. przyrost liczby ofert aut z drugiej ręki, które kosztują ponad 100 tys. zł, wyniósł 12%. Natomiast samochody z przedziału 50-100 tys. zł zaliczyły wzrost o 5% – wynika z danych autobaza.pl. Z drugiej strony o 14% mniej na rynku jest najtańszych pojazdów do 5 tys. zł. W przyszłości może być jeszcze drożej ze względu na coraz popularniejsze podatki ekologiczne. W Holandii pojawiła się propozycja dodatkowej płatności za przejechane kilometry. W Polsce wprowadzenie Krajowego Planu Odbudowy również ma wiązać się z dodatkowymi opłatami dla kierowców. Czy to gwóźdź do trumny dla starszych samochodów używanych?
czytaj więcej
Stroje kąpielowe jednoczęściowe - jak wybrać ten jedyny?
Jakie stroje kąpielowe jednoczęściowe sprawdzą się najlepiej w trakcie wakacyjnych wojaży? Sprawdź!!
czytaj więcej
2022-08-01, 13:15
Quiosque
SUKIENKI NA LATO 2022 OD QUIOSQUE
Wygodne, przewiewne, kobiece… takie są sukienki na lato 2022 i QUIOSQUE o tym wie. Dlatego projektanci marki zadbali o to by w kolekcji na wakacyjne miesiące znalazł się szereg propozycji, które dodadzą wdzięku, nie wymagają skomplikowanych stylizacji i świetnie podkreślają atuty damskiej sylwetki. Jakie modele koniecznie powinny pojawić się w twojej szafie? Takie jakie lubisz!
czytaj więcej
2022-08-01, 13:00
Autoiso Sp. z o.o.
Stabilizacja na rynku samochodów używanych oraz rosnąca popularność LPG? Analiza sytuacji branży moto po II kwartale 2022 roku
Sytuacja na rynku samochodów używanych wydaje się stabilizować, aczkolwiek wciąż daleko jej do powrotu na odpowiednie tory. W II kwartale 2022 r. ofert pojazdów z drugiej ręki było o 3% więcej niż w I kwartale – wynika z danych autobaza.pl. Jednak w porównaniu do analogicznego okresu w przedpandemicznym 2019 r. to aż o 20% mniejszy wolumen. Co ciekawe, od kwietnia do czerwca zaobserwować można spadek liczby ofert aut z napędem na gaz – czy to efekt rekordowych cen benzyny? Warto także zapytać – czy wartość używanych pojazdów dalej rośnie?
czytaj więcej
2022-08-01, 12:36
Autoiso Sp. z o.o.
Czy polskie drogi zostaną zdominowane przez samochody elektryczne po 2035 r.? W obliczu nowych przepisów, niełatwa przyszłość czeka auta z drugiej ręki
Informacja o przyjętych przepisach przez Unię Europejską, które zakazują sprzedaży nowych samochodów z napędem spalinowym po 2035 r., wzbudziła wiele emocji wśród zwykłych Polaków, a także wielu producentów samochodów. To odważna deklaracja władz Europejskiej Wspólnoty, biorąc pod uwagę jak przygotowany jest na elektryfikację transportu m.in. nasz kraj. Warto w tym kontekście przeanalizować także rynek samochodów używanych, który lubią Polacy, i pomyśleć, jak zakaz może na niego wpłynąć już w niedługim czasie. Pierwsze co przychodzi mi na myśl, to wzrost cen. Czy będzie nas stać na taką zmianę?
czytaj więcej
2022-08-01, 12:14
Fellowes
Obieg dokumentacji: klipsy do archiwizacji dokumentów
W naszym artykule tłumaczymy dlaczego archiwizacja oraz proces obiegu dokumentacji są ważne dla firmy, nawet niewielkiej a także podpowiadamy gdzie kupić klipsy do archiwizacji dokumentów.
czytaj więcej
2022-08-01, 10:00
Kinguin
Legenda branży gier video i esportu, David Yarnton, dołącza do Kinguin!
Pierwszy na świecie cyfrowy rynek gier video, Kinguin, ogłasza, że uznany weteran branży gier video - David Yarnton dołączył do struktur firmy, jako Partner i Szef Rozwoju Biznesu. David wnosi bogate doświadczenie z branży esportowej oraz gier video, zdobyte min. w Nintendo, Gfinity, Edge Esports, UKIE czy British Esports Association.
czytaj więcej
2022-07-31, 23:00
Ubea.pl
W 2023 r. kara za brak OC wzrośnie dwa razy
Rząd w przyszłym roku planuje dwie podwyżki płacy minimalnej. To oznacza, że dwukrotnie wzrośnie także kara za brak OC. Będzie ona miała rekordową wysokość, którą szacuje Ubea.pl.
czytaj więcej
123456789...129412951296

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top