Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2022-11-21, 10:07
JMDI
JMDI ogłasza ofertę specjalną na Święta!
Firma JMDI stworzyła specjalną ofertę świąteczną na ostatnie miesiące 2022 roku i początek Nowego Roku. Pakiety telewizyjne i internetowe bez limitu to jedynie część bonusów dla Klientów JMDI.
czytaj więcej
Świąteczne menu firmowe z efektem wow
Tradycja, zmieniające się trendy, chęć poznawania nowych smaków – to wyzwania, z jakimi coraz częściej muszą sobie radzić menadżerowie odpowiadający za organizację świątecznych spotkań firmowych. Jak sprostać kulinarnym oczekiwaniom pracowników, przełożonych czy kontrahentów i przygotować firmową wigilię, na której połączy się ogień z wodą i zapewni pełnię doznań smakowych w myśl klasycznego przekazu „przez żołądek do serca”?
czytaj więcej
2022-11-18, 14:28
Cantaramusic.pl
Nowakowsky ułożył sobie życie tak
Ukazał się kolejny nowy singel Mateusza Nowakowskiego tworzącego pod szyldem Nowakowsky.
czytaj więcej
2022-11-18, 14:25
Cantaramusic.pl
ANNAYA wydała dwa nowe albumy
Ukazały się dwa nowe albumy w dorobku Anny Jankowiak nagrywającej pod szyldem ANNAYA. Są to płyty „Strong Enough” oraz „Waiting”. Dodatkowo dyskografię artystki uzupełnia wydany w lutym tego roku album „Biggest Inspiration”.
czytaj więcej
2022-11-18, 14:22
Cantaramusic.pl
W.R.ONA ma ciebie
Ukazał się trzeci i ostatni singel promujący album duetu W.R.Ona zatytułowany "Czemu Nie".
czytaj więcej
2022-11-18, 14:20
Cantaramusic.pl
Dziś premiera debiutanckiego mini-albumu IVVA
Warszawska wokalistka Aga Masny tworząca pod szyldem IVVA wydała dziś ep-kę "This Album Does Not Exist".
czytaj więcej
2022-11-18, 14:16
Cantaramusic.pl
Kujawski Everest nie ucieka
Ukazała się debiutancka płyta grupy Everest związanej personalnie z Kujawami.
czytaj więcej
Black weeks w Credit Agricole
Zbliża się sezon przecen i wyprzedaży. W czasach wysokiej inflacji i rosnących cen Credit Agricole przygotował z myślą o klientach promocyjne produkty kredytowe, dzięki którym nie będą musieli odkładać ważnych i potrzebnych wydatków na później.
czytaj więcej
Kalendarz adwentowy, który uczy i bawi
Kalendarze adwentowe są mocno wpisane w chrześcijańskie tradycje. Ich początki sięgają połowy XIX w.; wymyślono je po to, aby stopniować i wzmacniać radość z oczekiwania na Boże Narodzenie, zwłaszcza wśród dzieci. W tym samym celu powstał kalendarz dostępny na platformie zmalujmyrazem.pl (do pobrania za darmo, po rejestracji). Nie dość, że pomoże dzieciom odliczać dni do gwiazdki, to przypomni o wartościach związanych z tym niezwykłym czasem, łącząc naukę z zabawą.
czytaj więcej
Menedżerka klubokawiarni Jaś i Małgosia – „To ułatwia życie!”
Rozmawiamy dziś na temat pracowników obsługi z Martą Knap – menedżerką warszawskiej klubokawiarni „Jaś i Małgosia” – miejsca, które zyskało drugą młodość dzięki odbudowaniu znanej w czasach PRL-u marki. Zapraszamy do lektury!
czytaj więcej
123456789...132613271328

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top