Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


V edycja Święta Polskiej Bielizny już 29 marca
Przed nami V edycja Święta Polskiej Bielizny, które odbędzie się 29 marca. Wydarzenie to, już na stałe wpisało się w kalendarz branży, skupia producentów, dystrybutorów jak i konsumentów. Podczas tegorocznej edycji odbywa się plebiscyt na Polską Markę Bielizny 2023 Roku, w którym udział bierze ponad 70 marek.
czytaj więcej
Na co zwrócić uwagę przy wyborze centrum szkolenia kadr?
Dynamicznie zmieniające się przepisy oraz rozporządzenia z zakresu kadr, płac oraz finansów powinny być na bieżąco przyswajane przez pracowników. Aby ułatwić sobie aktualizowanie wiedzy, warto skorzystać z pomocy zaufanego centrum szkolenia kadr. Dzięki niemu firma lub instytucja publiczna z łatwością uzyska cenne i najświeższe informacje.
czytaj więcej
Kosze ze słodyczami - wyjątkowy sposób na zaskoczenie swoich bliskich
Jeśli szukasz oryginalnego i kreatywnego pomysłu na prezent, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Przeczytaj artykuł i dowiedz się jak sprawić swoim bliskim niezapomnianą przyjemność dzięki naszym koszom ze słodyczami!
czytaj więcej
2023-03-15, 10:22
MSI
Zyskaj dominację na polu bitwy! MSI prezentuje flagową serię myszy CLUTCH GM51 LIGHTWEIGHT
MSI prezentuje swoją najbardziej zaawansowaną serię myszek dla graczy — CLUTCH GM51, która obejmuje wariant przewodowy i bezprzewodowy. Jako następca myszy CLUTCH GM41/GM31, seria CLUTCH GM51 LIGHTWEIGHT bazuje na tym samym designie i wprowadza dalsze ulepszenia rozwiązań znanych z serii GM50.
czytaj więcej
Elastyczne i bezpieczne rozwiązanie - poznaj zalety private cloud
Sprawdź zalety private cloud, czyli jednego z popularnych modeli chmurowych, który pozwala firmom na przechowywanie i przetwarzanie danych w elastyczny i bezpieczny sposób.
czytaj więcej
Wskazówki jak zbudować dom energooszczędny?
Szukasz pomysłu na własny dom dla siebie, swojej rodziny, bliskich? Sprawdź w naszym artykule jak zbudować dom energooszczędny i komu powierzyć to zadanie!
czytaj więcej
Czy SI może być autorem treści, które generuje? Artykuł KWKR
Zapraszamy do zapoznania się z artykułem rozważającym kwestie związane z narzędziami sztucznej inteligencji (takimi jak słynny Chatbot GPT) i prawami autorskimi do treści generowanych przez SI.

Link do artykułu na blogu KWKR: https://koniecznywierzbicki.pl/czy-si-moze-byc-autorem-tresci-ktore-generuje/
czytaj więcej
SOS dla hotelarzy: jak radzić sobie z plamami na meblach tapicerowanych
Meble tapicerowane to zdecydowanie jeden z wygodniejszych i najbardziej estetycznych wyborów. Nadają pomieszczeniom przytulności, zachęcając do tego, aby na nich przysiąść, wypić kawę, zjeść dobry deser, poczytać książkę – po prostu się zrelaksować. Ale to właśnie sprzyja powstawaniu plam. I o ile usunięcie lekkich plam, które powstają na gładkich powierzchniach, takich jak skóra, czy skaj, nie spędzają nikomu snu z powiek, o tyle w przypadku tapicerki może to być bardziej czasochłonne zajęcie. A co dopiero, kiedy pojawią się trudniejsze plamy…
czytaj więcej
Wynajem maszyn budowlanych
Wynajem maszyn budowlanych to popularna opcja dla firm i przedsiębiorstw zajmujących się budową. Wynajem maszyn umożliwia firmom korzystanie z najnowocześniejszych urządzeń, bez konieczności ich zakupu, co z kolei pozwala na obniżenie kosztów inwestycji.
czytaj więcej
Kampanie generujące leady
Chcesz wypromować swój biznes w internecie? Przeczytaj artykuł i dowiedz się jak może Ci w tym pomóc generowanie leadów, które jest ważnym elementem strategii marketingowej wielu firm!
czytaj więcej
123456789...136213631364

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top