Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Wisła posprzątana, ale plastikowe śmieci wciąż są problemem!
Ponad 9 tys. worków śmieci zebrali uczestnicy pierwszej edycji Akcji Czysta Wisła, która odbyła się na przełomie sierpnia i września na całej długości Królowej polskich rzek i wielu jej dopływach. Akcja odbyła się w ramach kampanii ekologiczno-edukacyjnej #mniejplastiku, którą od czterech lat organizują bank Credit Agricole i spółka leasingowa EFL.
czytaj więcej
Lech Zasławski dołącza do zarządu banku Credit Agricole
Do zarządu banku Credit Agricole dołączył Lech Zasławski. Będzie odpowiadał za obszar finansów. Nowy wiceprezes związany jest z bankiem od 18 lat, od początku w obszarze controllingu, raportowania zarządczego oraz finansów.
czytaj więcej
Credit Agricole w czołówce banków z największym przyrostem kont
Blisko 100 tys. nowych kont otwartych zostało w Credit Agricole w I półroczu bieżącego roku. To trzeci najlepszy wynik wśród wszystkich polskich banków.
czytaj więcej
Z czego wynikają problemy ze snem?
W tym artykule przedstawiamy skąd biorą się problemy ze snem i jak można sobie z nimi poradzić?
czytaj więcej
2023-09-14, 15:22
KRISPOL Sp. z o.o.
KRISHOME i Polska Liga Siatkówki wspólnie budują siłę najlepszych lig siatkarskich w Polsce
Polska Liga Siatkówki i KRISHOME - ogólnopolska sieć salonów stolarki rozpoczynają współpracę w sezonie 2023/2024. Marka KRISHOME kontynuuje piękną historię sportową napisaną przez KRISPOL. Charakterystyczny pomarańczowy sygnet będzie widoczny w PlusLidze, TAURON 1. Lidze oraz rozgrywkach pucharowych kolejny rok. Polska firma dalej skutecznie wspiera najlepszą ligową siatkówkę.
czytaj więcej
Rządowy portal cen mieszkań - na razie go nie będzie?
Wiosną pojawiły się informacje, że rząd przygotuje darmowy i aktualny portal cen mieszkań. Niestety, wprowadzenie tego rozwiązania nie jest łatwe.
czytaj więcej
Akademia Mistrzów Smaku by Belvedere: wyjazd do Niemiec z firmą Rational
Odkrywanie wielkiego gastronomicznego świata, zwiedzanie ciekawych miejsc, inspirujące warsztaty oraz niezapomniane smaki – to wszystko czekało na trzech utalentowanych studentów, którzy zostali wyróżnieni w finale Akademii Mistrzów Smaku by Belvedere. Agata Malinowska, Marta Wachnicka i Karol Wajda mieli okazję przeżyć niezwykłą przygodę w postaci wyjazdu do Landsberg am Lech koło Monachium. Była to nagroda ufundowana przez firmę Rational.
czytaj więcej
2023-09-13, 12:57
GALECO
Galeco BROSA — odpowiedź na współczesne trendy
W obliczu dynamicznie zmieniających się trendów na rynku architektonicznym Galeco wprowadziło do swojej oferty unikatową odpowiedź na te przemiany — blachodachówkę modułową BROSA, która wyznacza nowe standardy w dziedzinie pokryć dachowych.
czytaj więcej
2023-09-13, 12:32
Motorvolt
Ponad 55 proc. Polaków chętnie przesiadłoby się w auta elektryczne
Wydawałoby się, że samochody elektrycznie nie mają najlepszej prasy nad Wisłą. Spytaliśmy Polaków co myślą o samochodach elektrycznych i czy przesiedliby się na elektryka, gdyby koszty nie grały roli. Wyniki zaskakują.
czytaj więcej
2023-09-13, 11:50
4cv
Nowa polska marka elektroniki użytkowej już na naszym rynku. Premiera bezprzewodowych masażerów Inoly do głowy oraz karku
Swoją premierę na rynku ma nowa polska marka Inoly. Pierwszymi produktami w ofercie są bezprzewodowe masażery. Ten przeznaczony do głowy posiada 14 punktów wibrujących, których działanie jest zróżnicowane pod względem intensywności oraz mocy w pięciu trybach pracy. Masażer do karku natomiast posiada funkcję terapii ciepłem. Urządzenia charakteryzuje wytrzymała, ale jednocześnie lekka konstrukcja i niewielki rozmiar. Właścicielem polskiej marki jest firma 4cv Mobile, dystrybutor elektroniki użytkowej.
czytaj więcej
123456789...143614371438

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top