Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


#MamyNaToRadę! Rusza platforma internetowa z bezpłatnymi poradami dla rodziców
Masz pytanie do pedagoga, psychologa dziecięcego albo logopedy? Zajrzyj do Wirtualnej Poradni Pedagogicznej. Specjalistki, pracujące w przedszkolach i szkołach fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty dzielą się wiedzą i doświadczeniem. Wyręczając doktora Google.
czytaj więcej
Grupa RENEX na TEK.day Wrocław 2024
Grupa RENEX z dumą ogłasza swój udział w TEK.day Wrocław 2024, wydarzeniu dedykowanym dla osób związanych z projektowaniem i produkcją elektroniki. Tegoroczne targi odbędą się 14 marca 2024 roku w Tarczyński Arena, zgromadzając kluczowych dystrybutorów, producentów oraz innowatorów z branży.
czytaj więcej
Zdaniem prawie 70 proc. Polaków influencerzy zarabiają za dużo, a u 54 proc. budzą najmniejszą sympatię ze wszystkich zawodów. Za mało zarabiają pielęgniarki oraz… rolnicy. Nowy raport No Fluff Jobs
Zawody związane z polityką nie cieszą się w Polsce sympatią - według najnowszego raportu No Fluff Jobs „Ranking zawodów 2024. Jak Polki i Polacy oceniają wybrane profesje?” 86 proc. badanych uważa, że politycy i polityczki zarabiają za dużo, a u 70 proc. zawód ten budzi negatywne skojarzenia. Zdaniem 39 proc. ta praca ma małe znaczenie dla społeczeństwa. Najwięcej sympatii budzą natomiast zawody medyczne - lekarski oraz pielęgniarski – które jednocześnie zajmują wysokie miejsca na liście profesji uznawanych za zbyt nisko opłacane.
czytaj więcej
Wyposaż rower w oświetlenie Montis i przygotuj się na sezon
Nadchodząca powoli wiosna oznacza, że już wkrótce będzie można powrócić na rowerowe ścieżki i wyprawy. To dobry moment na przygotowanie swojego jednośladu do akcji.
czytaj więcej
Yamaha omawia możliwości robotów na spotkaniu dystrybutorów sekcji automatyki przemysłowej
Sekcja Automatyki Przemysłowej YAMAHA Robotics zgromadziła swoją europejską sieć dystrybutorów w niemieckim oddziale firmy na corocznym spotkaniu, aby przedyskutować strategię, sprzedaż i osiągnięcia.
czytaj więcej
2024-02-20, 13:11
iiyama
Popraw wydajność i komfort pracy z monitorami iiyama
Ergonomia to podstawa każdego stanowiska komputerowego, wpływająca nie tylko na poziom komfortu, ale i wydajność użytkownika. iiyama doskonale zdaje sobie z tego sprawę, od lat stawiając na rozwiązania, dzięki którym praca przy komputerze jest jednocześnie produktywna i przyjemna, jak szerokie możliwości regulacji podstawy, technologie ograniczające zmęczenie wzroku czy opcje dodatkowe typu stacje dokujące.
czytaj więcej
Szybki, wściekły i futurystyczny. Patriot Memory ujawnia PV553 - dysk SSD, który wyznacza trendy
Patriot Memory, wiodący producent wysokowydajnych modułów pamięci RAM dla entuzjastów, dysków SSD, pamięci flash i urządzeń peryferyjnych do gier, z dumą prezentuje PV553. Ten przełomowy dysk SSD został zaprojektowany z myślą o wykorzystaniu technologii nowej generacji i wyposażony w innowacyjny system aktywnego chłodzenia.
czytaj więcej
Jak efektywnie wykorzystywać AI w edukacji? Komentarz ekspercki Nauczyciela Roku 2021
Rozwój nowoczesnych technologii otworzył przed edukacją nowe horyzonty. Jak wynika z badania przeprowadzonego we wrześniu zeszłego roku przez polską platformę ClickMeeting, nawet 47 proc. osób uważa, że korepetycje oraz zajęcia online, mogą być równie skuteczne, jak te prowadzone stacjonarnie, a prawie ⅓ Polaków uważa, że podręczniki szkolne można zastąpić cyfrowymi. Jednocześnie nowym wyzwaniem związanym z nauką staje się korzystanie z AI. W związku z tym ClickMeeting zorganizowało webinar poświęcony wykorzystywaniu sztucznej inteligencji w edukacji, z Dariuszem Martynowiczem, Nauczycielem Roku 2021. Podkreślał on potrzebę rozwijania u dzieci umiejętności niedostępnych dla maszyn takich jak empatia oraz krytyczne myślenie.
czytaj więcej
2024-02-20, 11:11
GALECO
Konserwacja i naprawa rynien — najlepsze praktyki dla długowieczności i efektywności
Jeśli chcesz latami cieszyć się sprawnymi rynnami, musisz o nie odpowiednio dbać. Przegląd i konserwację rynien powinno się wykonywać co najmniej raz do roku, a najlepiej dwa razy. Na co zwracać uwagę podczas oględzin systemu oraz które z zadań można zrealizować samodzielnie, a które warto zostawić fachowcom? Podpowiadają eksperci Galeco.
czytaj więcej
Kiedy dziecko powinno rozpocząć naukę drugiego języka. Zapytaj eksperta z Kanady
Kanadyjskie szkoły i przedszkola Maple Bear, działające w Polsce od września 2023 r. zapraszają rodziców na cykl webinarów. Pierwszy webinar już 22.02.2024 r.
czytaj więcej
123456789...136313641365

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top