Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


„A może Jazz” w Rewalu – do zobaczenia za rok!
W czwartek (28.07) późnym wieczorem w Rewalu zabrzmiały ostatnie dźwięki festiwalu „A może Jazz”.
czytaj więcej
Już nie tylko wódka. Jakie alkohole wybierają Polacy?
Najpopularniejsze alkohole na świecie to w kolejności: piwo, wino oraz baijiu, czyli chiński odpowiednik wódki. W Polsce, wśród alkoholi mocnych wódka nadal wiedzie prym, ale inne trunki depczą jej po piętach.
czytaj więcej
Sklep meblowy Bromarkt
Bromarkt to sklep meblowy posiadający wiele lat doświadczenia funkcjonowania na rynku! Meble to serce każdego domu i mieszkania, sprawdź sam ich ofertę na oficjalnej stronie Internetowej.
czytaj więcej
Nowe kolekcje Cerrad x La Mania Home: zakochaj się w pięknie wnętrz
Jaki będzie owoc połączenia pasji do podróży, zachwytu nad różnorodnością świata i ponadczasowej jakości? Odpowiedź może być tylko jedna: współpraca Cerrad x La Mania Home. Odkryj kolekcje płytek gresowych, które przeniosą Cię do najbardziej wyjątkowych, pełnych radości miejsc.
czytaj więcej
Centrum Logistyczne Kontri osiąga powierzchnię ponad 10 000 m2
Kontri Sp. z o.o., firma z branży e-commerce, zakończyła drugi etap inwestycji przy ul. Kuronia 3. Oddany do użytku w czerwcu 2022 roku budynek powiększy przestrzeń o kolejne 4000 m2. Obiekt będzie służył jako powierzchnia magazynowa, produkcyjna, biurowa oraz socjalna. Zatrudnienie będzie mogło znaleźć kolejne kilkadziesiąt osób.
czytaj więcej
2022-07-28, 11:30
KRISPOL Sp. z o.o.
Nowa gwiazda termomodernizacji od KRISPOL. Drzwi aluminiowe SOLANO 86 z panelem wsadowym
W Polsce większość domów jednorodzinnych wymaga kompleksowej termomodernizacji. Aby zachęcić Polaków do działania, wprowadzone zostały programy “Czyste powietrze”, “Ciepłe Mieszkanie” oraz liczne zachęty i ulgi podatkowe. W trosce o przyszłe pokolenia oraz wychodząc naprzeciw fali renowacji, marka KRISPOL rozbudowała swoją ofertę o nowe rozwiązanie – drzwi aluminiowe SOLANO 86 z panelem wsadowym.
czytaj więcej
Kolej na ptaki w Solinie
Okolice Soliny od wielu lat są jednym z najpopularniejszych miejsc odwiedzanych przez turystów udających się w Bieszczady. Do szerokiej oferty okolicznych atrakcji niedawno dołączył ośrodek turystyczny Grupy PKL i PFR wraz z koleją gondolową nad zaporą w Solinie. W trakcie projektowania i budowy zwracano uwagę nie tylko na potrzeby odwiedzających, ale również zamieszkujących okolicę ptaków. W tym celu w budynkach stacji oraz Wieży Widokowej zastosowano m.in. innowacyjne szkło.
czytaj więcej
Polska premiera bestsellerowej powieści postapokaliptycznej
We wrześniu 2022 nakładem wydawnictwa All Muses ukaże się powieść "Na skraju zagłady" pióra Kyli Stone, amerykańskiej autorki bestsellerowych thrillerów w klimacie postapokaliptycznym.
czytaj więcej
Zespół HiBrands dla marki Sonko
Agencja HiBrands przeprowadziła redesign opakowań produktów Sonko
czytaj więcej
2022-07-27, 10:37
Cantaramusic.pl
Patrycjusz Gruszecki pokazał nową twarz
Ukazał się pierwszy singel z nowej płyty Patrycjusz Gruszecki Trio zatytułowanej "Faces". Wybór padł na kompozycję tytułową.
czytaj więcej
123456789...129412951296

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top