Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Słodka Wielkanoc z produktami Colian
Z okazji Wielkanocy Colian przygotował szeroką ofertę słodyczy idealnie wpisujących się w celebrację najbardziej radosnych świąt w roku. Oprócz lubianych i znanych od dekad klasyków, znajdą się w niej ich limitowane edycje w tematycznych opakowaniach oraz zaskakujące nowości. Komunikacja pod hasłem „Polskie słodycze na polskie święta” promuje m.in. Zająca Grześki, Figurki Goplana o smaku karmelowym oraz Śliwkę Nałęczowską i Złotą Wiśnię w puszcze w kształcie eleganckiej pisanki.
czytaj więcej
Polski producent okapów Maan wprowadza linię Premium do swojej oferty.
Jeśli chodzi o wystrój domu, dla wielu osób nie ma kompromisów. Dotyczy to również kuchni. Właśnie z myślą o najbardziej wymagających klientach polski producent z ponad 40-letnim doświadczeniem, firma Maan, przygotowała serię okapów z Linii Premium.
czytaj więcej
Grupa RENEX i Nenutec Poland świętują wspólny sukces
Grupa RENEX dostarczająca nowoczesne rozwiązania dla przemysłu elektronicznego z zadowoleniem podsumowuje swoją współpracę z Nenutec Poland. Partnerstwo obu firm zaowocowało wzrostem możliwości produkcyjnych i rozwojem technologicznym firmy Nenutec.
czytaj więcej
2024-02-18, 12:22
ColorShop
Dlaczego warto wybrać środek ochronny Boll do konserwacji samochodu?
W dzisiejszych czasach dbanie o kondycję samochodu staje się coraz bardziej istotne, zarówno dla estetyki, jak i dla jego długowieczności. Wraz z rozwojem technologicznym pojawia się coraz więcej produktów dedykowanych pielęgnacji pojazdów. Jednym z takich innowacyjnych rozwiązań jest Boll – środek ochronny dla karoserii, który zdobywa coraz większą popularność wśród entuzjastów motoryzacji i profesjonalistów zajmujących się detailingiem.
czytaj więcej
2024-02-15, 15:39
Cantaramusic.pl
Prawda jest w połowie drogi donikąd
23 lutego ukaże się nowy album wrocławskiej punk-rockowej Prawdy zatytułowany "W Połowie Drogi Donikąd".
czytaj więcej
2024-02-15, 15:36
Cantaramusic.pl
Łysa Góra przedstawiła "Morową Dziewicę"
Piaseczyńska folkowa Łysa Góra zaprezentowała nowy singel i jest w trakcie trasy po naszym kraju.
czytaj więcej
2024-02-15, 15:13
Cantaramusic.pl
"T" od krakowskich Ancymonów
Krakowska grupa The Ancimons zaprezentowała balladę "T".
czytaj więcej
Odkryj sekrety mikroskopów cyfrowych do elektroniki - nowy poradnik już w sklepie RENEX
Grupa RENEX prezentuje swój najnowszy poradnik skierowany do wszystkich pasjonatów i profesjonalistów branży. Publikacja ta jest idealnym źródłem informacji dla osób zastanawiających się nad wyborem odpowiedniego mikroskopu do swoich potrzeb.
czytaj więcej
Grupa RENEX z nagrodą YAMAHA Special Contribution Award
Grupa RENEX poinformowała o otrzymaniu nagrody za wkład w rozwój sieci integratorskiej robotów Yamaha. Prestiżowe wyróżnienie zostało przyznane przez Yamaha Motor Europe FA za specjalny wkład firmy w budowę sieci integratorskiej robotów w Polsce, Chorwacji i Słowenii.
czytaj więcej
Dadelo S.A. otworzyło kolejny salon rowerowy i stawia na dalszą ekspansję
W czwartek 15 lutego b.r. lider na rynku rowerowym, spółka Dadelo S.A., otworzył swój drugi stacjonarny salon rowerowy pod szyldem CentrumRowerowe.pl. Tym razem na lokalizację salonu wybrana została stolica Dolnego Śląska. Nowy salon jest wynikiem sukcesu pilotażowego sklepu w Warszawie oraz częścią długofalowego planu, który zakłada otwarcie do 2027 roku 7 sklepów stacjonarnych.
czytaj więcej
123456789...136313641365

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top