Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Credit Agricole zachęca do płatności zbliżeniowych w SoftPos.
Wygoda w użyciu, niskie koszty i pełne bezpieczeństwo – to zalety systemu akceptacji płatności zbliżeniowych SoftPos, który każdy drobny przedsiębiorca może zainstalować na swoim smartfonie. Dostawcą rozwiązania są: polski fintech SoftPos.eu oraz firma Elavon – lider na rynku płatności.
czytaj więcej
Przemysław Klima o meandrach posiadania dwóch gwiazdek Michelin i współpracy z firmą Grafen
Minęło kilka tygodni od rozdania najbardziej prestiżowej nagrody gastronomicznej na świecie – wyróżnień przyznawanych przez Przewodnik Kulinarny Michelin. Nie milkną głosy o jedynej takiej dotychczas przyznanej nagrodzie w Polsce – aż dwóch Gwiazdkach dla restauracji Przemysława Klimy, Bottigliera 1881 w Krakowie. W branży głośno też o współpracy z firmą Grafen, której Klima został ważnym ambasadorem marki.
czytaj więcej
Grupa RENEX wprowadza obniżki cen na produkty PACE w swoim sklepie internetowym
Grupa RENEX, będąca liderem w segmencie dystrybucji sprzętu przeznaczonego dla branży elektronicznej informuje o wprowadzeniu specjalnej obniżki cen na wybrane produkty wiodącej marki PACE.
czytaj więcej
2023-09-13, 10:11
eq system sp. z o.o.
Gdy ERP już nie wystarcza do zarządzania personelem
Systemy ERP już od ponad dekady zdobywają coraz większą popularność jako główne narzędzie stosowane w przedsiębiorstwach do zarządzania różnymi obszarami działalności takimi jak finanse, produkcja, logistyka czy sprzedaż. Większość systemów ERP wyposażonych jest także w moduły kadrowo-płacowe, które pozwalają na prowadzenie ewidencji zatrudnienia, prowadzenie kartotek pracowniczych, prostą ewidencję czasu pracy oraz naliczanie wynagrodzeń.
czytaj więcej
2023-09-13, 09:47
iiyama
Nowy superszybki monitor w białej wersji kolorystycznej. iiyama przedstawia G-Master GB2470HSU-W5
Jesteś już gotowy na emocjonujące potyczki w najnowszym Call of Duty i innych premierowych tytułach? A twój monitor? Nie? Wymień go na superszybki model iiyama G-Master GB2470HSU-W5 w atrakcyjnej białej wersji kolorystycznej.
czytaj więcej
27 litrów krwi w zbiórkach zorganizowanych przez Credit Agricole
Blisko 100 osób wzięło udział w akcjach krwiodawstwa, zorganizowanych w sierpniu w Business Garden w Warszawie i Wrocławiu. Co prawda nie wszyscy zostali zakwalifikowani do oddania krwi, ale łącznie uczestnicy oddali 27 litrów tego cennego leku.
czytaj więcej
Credit Agricole liderem w przenoszeniu rachunków między bankami.
W I poł. roku aż 75 proc. wniosków o przeniesienie kont klientów dotyczyło chęci zmiany na bank Credit Agricole. Tak imponujący wynik to również efekt wielu korzyści, które bank proponuje klientom za założenie konta i aktywne korzystanie z niego.
czytaj więcej
2023-09-13, 08:05
Glosel
Księgarnia TaniaKsiazka.pl świętuje wysłanie 10 mln zamówień złożonych przez www
10-milionowe zamówienie, złożone na stronie sklepu, wysłała do klienta księgarnia internetowa TaniaKsiazka.pl, należąca do białostockiej spółki Glosel. 
czytaj więcej
Ile alkoholu można przywieźć z zagranicy?
Co najlepiej przypominać będzie smak wakacji? Oczywiście regionalne smakołyki. Trzeba jednak uważać co i z jakiego kraju przywozimy, bowiem zamiast radosnych wspomnień może czekać nas niesmak. Szczególnie, jeśli taką pamiątką ma być alkohol.
czytaj więcej
Imprezy, które idą jak z nut
Nie każdy z nas potrafi tańczyć, ale każdy choć raz próbował. Parafrazując klasyka: tańczyć każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej. Są jednak tacy, którzy robią to idealnie i to właśnie grupa docelowa nie tak często spotykana w rezerwacjach grupowych w hotelach. Dlaczego? Ponieważ nie każdy obiekt ma przestrzeń do organizacji imprez tanecznych.
czytaj więcej
123456789...143614371438

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top