Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Części do samochodów osobowych- LIONPARTS
Szukasz sklepu z częściami samochodowymi, w którym znajdziesz wszystkie potrzebne podzespoły? LIONPARTS to świetna miejsce dla wszystkich posiadaczy pojazdów. W asortymencie znajdują się części do samochodów wszystkich najpopularniejszych marek i modeli.
czytaj więcej
Sprawdź, jak sprzedawcy wykorzystują zmysły, aby wpłynąć na Twoje decyzje zakupowe
Nasze otoczenie jest interpretowane poprzez wszystkie nasze zmysły. To one decydują o tym, co myślimy o markach, produktach i usługach. Marketerzy i sprzedawcy bardzo chętnie wykorzystują w swoich kampaniach reklamowych marketing sensoryczny i wiedzę o zmysłach. W jaki sposób? Sprawdźmy!
czytaj więcej
2022-11-17, 08:36
Zapowiednik
Zapowiednik- ośrodek leczenia uzależnień od narkotyków NFZ
Uzależnienie od narkotyków to ogromny problem. Dowiedz się do kogo najlepiej zwrócić się, jeżeli Ty lub ktoś Ci bliski boryka się z taką chorobą.
czytaj więcej
2022-11-17, 08:14
Projekt77
NOWOCZESNA CEBULKA – OPTYMALNE ROZWIĄZANIE NA JESIEŃ I ZIMĘ OD MARKI ROYAL ROBBINS
Kieszonkowa seria VentureLayer to zintegrowany system na cebulkę na każdą pogodę, na który składają się trzy warstwy odzieży: warstwa podstawowa – VentureLayer 200 L/S lub VentureLayer 200 ¼ Zip L/S środkowa – VentureLayer Fleece Hoodie oraz ocieplana warstwa zewnętrzna w postaci kurtki – VentureLayer Insulated Jacket. Wszystkie ubrania są starannie zaprojektowane, np. dla większego komfortu szwy poszczególnych elementów VentureLayer mijają się, dzięki czemu unikniemy otarć. Główną zaletą tej serii jest możliwość łatwego jej złożenia i spakowania do zaprojektowanej w tym celu specjalnej kieszonki stanowiącej integralną część każdej z wymienionych warstw. Owa sprytna kieszonka po złożeniu tworzy niewielki, łatwy do schowania lub zawieszenia prostokątny woreczek z pętelką. Seria VentureLayer występuje zarówno w damskiej, jak i w męskiej odsłonie kolekcji marki Royal Robbins.
czytaj więcej
Trzeci kwartał na drogach: bezpieczniejszy niż przed rokiem?
W czasie wakacji, na drogach zwykle jest mniej bezpiecznie. Eksperci porównywarki Ubea.pl wyjaśniają, czy wpływ na sytuację z III kw. 2022 r. miały np. zmiany taryfikatora mandatów.
czytaj więcej
2022-11-16, 15:00
KFA2
KFA2 prezentuje karty graficzne z serii GeForce RTX 4080 z funkcją 1-Click OC
Oparta na nowej, ultrawydajnej architekturze NVIDIA Ada Lovelace, nowa seria kart graficznych GeForce RTX 40 zapewnia graczom i twórcom ogromny skok wydajności i wiele innych wiodących funkcji platformy. Ten ogromny postęp w technologii GPU to brama do jeszcze głębszego zanurzenia w grach, niesamowitych funkcji sztucznej inteligencji i jeszcze szybszego tworzenia treści podczas pracy. Karty GeForce RTX 40 pozwolą Wam już dziś zakosztować przyszłości!
czytaj więcej
2022-11-16, 15:00
MSI
MSI prezentuje autorskie karty graficzne NVIDIA GeForce RTX 4080
MSI, producent najwyższej klasy sprzętu gamingowego, prezentuje swoje karty graficzne NVIDIA® z serii GeForce RTX® 4080. Nowe produkty łączą w sobie najnowszą technologię graficzną, wysokowydajną konstrukcję płytek drukowanych i najbardziej zaawansowane systemy chłodzenia.
czytaj więcej
2022-11-16, 11:49
4cv Mobile
Pięciokrotny wzrost popularności grzejników elektrycznych wśród Polaków w ciągu roku. Nowy grzejnik Cecotec obsługiwany smartfonem
Polacy chętnie kupują grzejniki elektryczne – ich sprzedaż wzrosła nawet o kilkaset procent. Premierę na naszym rynku ma urządzenie hiszpańskiej marki Cecotec – Ready Warm 2500 Thermal Connected. Grzejnik charakteryzuje duża moc 2000 W oraz dwa systemy bezpieczeństwa, jest on także wyposażony w termostat i czasomierz. Obsługa urządzenia możliwa jest zarówno za pomocą dołączonego pilota, jak i sieć Wi-Fi oraz smartfona. Dystrybutorem urządzeń marki Cecotec jest firma 4cv.
czytaj więcej
2022-11-15, 16:00
KRISPOL Sp. z o.o.
Dni otwarte w Salonach KRISHOME. Przygotuj się na BLACK WEEK.
Świadomość „moje pieniądze same zarabiają” jest bardzo przyjemna. Podstawą udanego i bezpiecznego inwestowania jest wypracowanie strategii zarządzania pieniędzmi i trzymanie się jej. Warto mieć dobry plan działania, korzystać z okazji cenowych i wybierać odpowiednie rozwiązania. W obecnych czasach zyskuje inwestowanie w sprawdzone produkty. Po oszacowaniu możliwości budżetu przychodzi czas na ich wybór. Postaw na rozwiązania od jednego producenta i po prostu ciesz się Gwarancją spokoju.
czytaj więcej
123456789...132613271328

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top